תוכנית השותפים של דייט בתשע

יש לכם אתר אינטרנט? בלוג? קבוצת פייסבוק או קהילה שאתם מנהלים ואכפת לכם ממנה? אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לשיתוף פעולה מיוחד בו מרוויחים פעמיים, גם תסייעו לחברי הקהילה שלכם למצוא אהבה ולהיות מאושרים (שזה תכלס הכי חשוב) וגם תוכלו להרוויח מכך כסף.

 

 

אנחנו פה כדי לסייע לכמה שיותר אנשים למצוא את החצי השני. זו היא מטרת העל שלנו. אנו עושים זאת בדרך ייחודית של הפגשת אנשים בשיחות וידאו לדייט, בלי סוויפים ימינה-שמאלה ומעבר על אין ספור "פרופילים" שונים, בלי התכתבויות אינסופיות ובזבוז זמן משווע לשני הצדדים. פשוט נכנסים, עונים על כמה שאלות ועולים לדייט ביום שלישי וחמישי בשעה 21:00.

ההתאמות בין המשתמשים השונים בדייט בתשע נעשות בזמן אמת, באמצעות אלגוריתם שפיתחנו. האלגוריתם מנסה לצמד כמה שיותר משתמשים שאישרו הגעה לדייט הקרוב (ניתן לאשר הגעה החל משעה 20:00 של אותו הערב). ההתאמות נעשות על בסיס תנאי הבסיס שהמשתמשים בחרו (גיל, מין, מיקום גיאוגרפי, העדפה דתית וילדים ממערכת יחסים קודמות) ועל פי שאלות ההתאמה עליהן המשתמשים עונים. בנוסף, האלגוריתם לוקח בחשבון את חוויות העבר של המשתמשים במערכת ומתחשב בהן בעת חישוב הדייטים כמו למשל מתי נמצא למשתמש דייט לאחרונה, האם הוא או היא הבריזו וכו'.

החיבור האלגוריתמי מאפשר לשירות להתאים למגוון רחב של משתמשים: מבוגרים וצעירים, גרושים ורווקים, אתאיסטיים ודתיים, סטרייטים וחברי הקהילה הגאה והרשימה עוד ארוכה… האלגוריתם יודע לבצע את הצימודים בין הקבוצות ועל פי העדפות המשתמשים בצורה טבעית לחלוטין ובכך להפוך את "דייט בתשע" לפלטפורמה שמתאימה באופן רדיקלי לכל שכבות וגווני האוכלוסיה מבלי ליצור התנגשויות או קונפליקטים. כך שלא משנה מי הם הגולשים או חברי הקהילה שלכם, הפלטפורמה בנויה כך שתוכל להתאים להם.

האלגוריתם של דייט בתשע עובד בצורה האולטימטיבית ככל שיש יותר משתמשים מחוברים במערכת. באופן טבעי, כאשר יש מבחר גדול יותר עבור האלגוריתם לבצע התאמות בין משתמשים במערכת, ההתאמות יהיו טובות יותר. זאת מהסיבה שהאלגוריתם שלנו יודע לנתח כמויות עצומות של מידע בזמן קצר, ובכך למצוא את ההתאמות הטובות ביותר. אך אם לאלגוריתם אין מספיק אפשרויות לבחור מהן, ותוך התחשבות בכך שהאלגוריתם בין היתר מנסה למקסם את מספר ההתאמות בין המשתמשים, המאצ'ים עשויים להיות בסיסיים למדי. בשורה התחתונה: ככל שיש יותר משתמשים במערכת, כך ההתאמות יהיו מדויקות יותר וכאן בדיוק אתם נכנסים לתמונה.

 

מהי תוכנית השותפים של דייט בתשע?

תוכנית השותפים של דייט בתשע, מאפשרת לכם לקחת חלק במהפכת הדייטים שאנחנו מובילים. אם גם לכם נמאס מהסליז של עולם הדייטינג ואתם רוצים לתת לחברי הקהילה שלכם אופציה אחרת, מעכשיו זה אפשרי. פשוט ספרו לחברי הקהילה שלכם על "דייט בתשע" ותראו להם שאפשר גם אחרת! כל משתמש שירשם דרך לינק ייחודי שנייצר עבורכם ויעלה לדייט ייזכה אתכם בתשלום. בנוסף, אם משתמש או משתמשת שהפנתם לפלטפורמה יבצעו רכישה וישלמו בעבור דמי רצינות או דייט נוסף באותו השבוע, תקבלו אחוז מסוים מהרכישה. ככה כולם נהנים. 

 

תוכנית שותפים שפשוט עושה טוב לכולם

אנחנו שמים דגש מאוד גדול על הוגנות וערך הדדי. לכן חשוב לנו להבהיר לכם את היתרונות של תוכנית השותפים הן עבורכם והן עבור חברי הקהילה שלכם. המשתמשים שלכם זוכים להשתמש בפלטפורמה נעימה, מיוחדת ושונה עם פוטנציאל אמיתי להכיר בן או בת זוג. בנוסף, ככל שיש יותר משתמשים במערכת, האלגוריתם יכול למצוא התאמות איכותיות יותר הן עבור חברי הקהילה שלכם והן עבור משתמשים אחרים בפלטפורמה. אתם משקיעים המון זמן, מאמץ מחשבה ורצון טוב כדי להפוך את הקהילה שלכם למשהו מיוחד, מגיע לכם להרוויח מהעבודה הקשה שעשיתם ושאתם עושים כדי לתחזק קהילה איכותית ומפרה. אין דרך מהנה יותר להרוויח כסף מכל מה שבניתם מאשר בצורה כזו שתורמת באופן כן ואמיתי לקהילה שלכם עצמה! 

 

מי יכול לקחת חלק בתוכנית השותפים?

תוכנית השותפים מיועדת למנהלי קהילות ואתרים שמאמינים בחזון שלנו ובדרך שאנחנו מובילים כדי לשנות את עולם הדייטינג. אם אתם מסכימים איתנו שהגיע הזמן לפתרונות יותר יצירתיים ובא לכם לקחת חלק במסע המדהים שאנחנו עוברים, נשמח לשתף איתכם פעולה! התוכנית מיועדת לבעלי אתרי אינטרנט וקהילות משתמשים (כמו קבוצת בפייסבוק למשל) אשר מסוגלים להניע כמות משתמשים משמעותית לאתר. זאת מכיוון שהתשלום שאתם מקבלים הוא עבור כמות המשתמשים שעולים לדייט ומבצעים רכישה.

 

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו

אנחנו פה כדי לעזור, חשוב לנו שתצליחו מהסיבה הפשוטה ביותר שההצלחה שלנו היא משותפת. אנחנו רוצים שתצליחו ואנחנו יודעים שאם לא תצליחו לא תרצו להמשיך את שיתוף הפעולה איתנו. לכן, אנחנו נעמיד לרשותכם את הידע שלנו ונסייע לכם בכל מה שאנחנו יכולים. נעזור לכם לנסח פוסטים, לתכנן איתכם איזה תוכן יהיה רלוונטי לקהילה שלכם וכיצד כדאי להפיץ אותו, נסייע עם גרפיקה ונבחן איתכם את הפעילות על פי הצורך כדי שתוכלו להפיק ממנה את המירב ולייצר ערוץ הכנסות יציב ככל שניתן, תוך מתן ערך משמעותי עבור חברי הקהילה שלכם. פשוט צרו איתנו קשר בטופס למטה ונשמח לספר לכם עוד.

מאוד פשוט. לכם יש קהילה או אתר אינטרנט בו אתם מפרסמים לינק ייחודי שנייצר עבורכם. בכל רגע נתון תוכלו לראות כמה אנשים נרשמו דרך הלינק שלכם, כמה מהנרשמים עלו לפחות לדייט אחד וכמה מהמשתמשים רכשו מוצר. בכל פעם שמשתמש שנרשם דרככם יעלה לדייט בפעם הראשונה, אתם תקבלו תשלום. בנוסף, בכל פעם שמשתמש ביצע רכישה של דמי רצינות או דייט נוסף (פרטים במחירון), אתם תקבלו אחוז מסוים מהרכישה.

פשוט נרשמים בטופס למטה. אנחנו כבר נדאג ליצור איתכם קשר ולתת לכם מידע נוסף על "דייט בתשע" באופן כללי ועל תוכנית השותפים שלנו בפרט. במידה ונראה שיש פוטנציאל לשיתוף פעולה פורה, נייצר עבורכם את הלינק הייחודי ותקבלו גישה לדשבורד מיוחד בו תוכלו לראות נתונים בזמן אמת. מיד לאחר מכן, תוכלו להתחיל ולהניע תנועה לאתר "דייט בתשע".

על פני נתוני הלמ"ס בישראל 1.68 מליון רווקות ורווקים. רבים מהן ומהם נמצאים אצלכן ואצלכם בקהילה או מבקרים באתר שהקמתם, מדובר בפוטנציאל משמעותי. באמצעות "דייט בתשע" תוכלו להציע להם פתרון ייחודי למציאת זוגיות בעולם הדייטינג המטורף של היום. חברי הקהילה שלכם למעשה נהנים מאפשרות מעולה לעלות לדייט בשיטה שונה לחלוטין מכל מה שהיה קיים עד היום. אנחנו בטוחים שאם הם ימצאו זוגיות בזכות כך ששיתפתם איתם את "דייט בתשע" הם יודו לכם מאוד. בנוסף, מעבר לכך שאתם עושים דבר טוב עבור הקהילה שלכם, באפשרותכם להרוויח מכך כסף. ברור לנו שניהול קהילה זו עבודה מאוד קשה, שאתם משקיעים המון זמן, מאמץ ומחשבה, ושמגיע לכם להיות מתוגמלים בעבור העבודה הקשה שלכם. אף אחד לא יכול לתחזק קהילה מוצלחת לאורך זמן ללא בניית ערוצי הכנסה. אנחנו מאפשרים לכם לבנות ערוץ הכנסה בו כולם מרוויחים.

התשלום אותו תקבלו מתחלק לשניים:
1. תשלום חד פעמי בעבור כל משתמש שנרשם והשתתף בדייט אחד לפחות.
2. תשלום שוטף בעבור רכישות של משתמשים שנרשמו דרככם.

הסכום אותו תקבלו ישתנה בהתאם לכמות המשתמשים שתניעו לפלטפורמה. ישנם שלושה מסלולים שונים בהתאם לכמות המשתמשים החודשיים שיצטרפו דרכם. לפרטים נוספים, יש למלא את הטופס בתחתית העמוד.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב