9 דרכים לזהות אהבה אמיתית כשהיא מגיעה אליכם

מרגישים את הבטן מתהפכת בכל פעם שהשם שלו או שלה מופיע על מסך הטלפון? חווים חום מוזר בגוף, דפיקות לב וחיוך מוזר שלא יורד מהפנים? יש מצב שזאת אהבה. מצב טוב אפילו. וכדי להיות בטוחים, הנה כמה סימנים שיסירו כל ספק שאולי עוד יש לכם בלב. 

"אהבה משמעותה שלעולם לא תצטרכו לומר 'אני מצטער'", גורס הציטוט המפורסם מהסרט העוד יותר מפורסם Love Story, בניסיון לספק הסבר לרגש הכה מורכב שמתפשט אצלנו בגוף בלי הודעה מוקדמת. ניסיונות אקדמיים יותר להגדיר מהי אהבה הסתפקו בהסברים כמו דאגה לבריאות ולאושר של אדם אחר מבלי לצפות לתמורה, ואפילו יותר מהדאגה לרווחתך ולאושר שלך. יש מי שמגדירים אהבה במונחים של מרחב – לתת לאדם אחר את המרחב הנכון והמספיק כדי להיות כל מה שהוא יכול להיות. ויש גם מי שמייחסים זאת למידת המחויבות שאנחנו רוחשים כלפי אדם אחר. ההגדרה הנכונה היא ככל הנראה שילוב של כל אלה יחד, אבל כדי שלא נצטרך לנתח את עצמנו באופן אקדמי עם כל צעד, הנה כמה דרכים, 9 ליתר דיוק,  לזהות אהבה כשהיא פוגשת בכם, בלי הצורך לחקור ובעיקר עם היכולת להרגיש.

דרכים לזהות אהבה אמיתית כשהיא מגיעה אליכם

מרגישים טוב בלי סיבה מיוחדת

כן, זוגיות טובה פשוט גורמת לכם להרגיש טוב עם עצמכם, בכל מקום ובכל זמן. אתם רגועים, חייכנים, אוהבים את עצמכם, לא מתרגשים מדברים קטנים, בטוחים בעצמכם ובאופן כללי טוב לכם בחיים. אלה לגמרי סימנים של אהבה אמיתית. 

מצפים בקוצר רוח לבלות עם בן / בת הזוג

כל דבר שאתם מחכים לו וממש סופרים את השעות לקראתו מעיד על כך שאתם אוהבים אותו או אוהבים לעשות אותו. מעבר לכך, מספיקה לכם הנוכחות אחד של השני, בלי ללכת לאיזה מקום או לנסות לכפות איזה בילוי משותף רק כדי "לעשות משהו". כשמספיק לכם להיות אחד עם השני, זה סימן שיש אהבה. 

מכבדים ומפרגנים

כל אחד אוהב להתהדר בעצמו וביתרונות שלו. אבל כשאתם מוצאים את עצמכם מפרגנים לבן או בת הזוג, גם (ובעיקר) בפני אחרים, ומדברים פחות על עצמכם והרבה יותר עליהם – זה בחלט אומר שאתם אוהבים אותם ואת מי שהם. ובלי קשר, לפרגן ולכבד אחד את השני זה תמיד חיובי. 

מתעניינים בדעתו של הפרטנר

כשאתם רוצים לעשות משהו מסוים או לקנות משהו, אבל לא תעשו את זה בלי שתשאלו על דעתם של בן / בן הזוג שלכם – אתם כנראה אוהבים אותם מספיק כדי שהשעה שלהם תהיה בעיניכם חשובה מאוד עד כדי שלא לעשות את זה בלי לשמוע אותם. כיף לכם. 

מקבלים את בן / בת הזוג בדיוק כפי שהם

נשמע מובן מאליו, אבל זה יכול לקרות רק בקשר שבו יש אהבה אמיתית. לקבל האחד את השני על כל המוזרויות, הסטיות, החסרונות והמגבלות שלכם זו גדולה שזוכים לה רק מי שבאמת אוהבים ממקום נקי ואמיתי. 

מוכנים לעבוד על הבעיות שלכם

טבעי שבכל מערכת יחסים יהיו קשיים ומהמורות בדרך, זה תמיד היה ותמיד יהיה ביחסים בין שני אנשים. הגדולה היא להיות מודעים אליהם ולהיות מוכנים לעבוד עליהם בדרך לזוגיות טובה. זה תהליך שאנשים לא עושים עם עצמם בקלות ובדרך כלל הם מוכנים לעשות אותו רק עבור מישהו שהם אוהבים באמת. 

מנסים להסביר למה אתם יחד – ולא מצליחים

כן, דברים טובים לפעמים פשוט קשה להסביר. אם אתם לא מצליחים לשים את האצבע בדיוק על הנקודה שתספק לכם הסבר מניח את הדעת למה אתם במערכת היחסים הזו, כנראה שאין אחד כזה אלא מדובר במכלול של המון דברים. זה סימון מעולה שהאהבה שלכם אינה תלויה בדבר אחד, אלא היא פשוט שם ומחוברת היטב מהמון כיוונים. 

לא משווים את בן / בת הזוג לאחרים

כולנו חולים במחלת ההשוואה, לא רק בזוגיות אלא בהמון מקרים בחיים. תמיד יהיה מי שיהיה מוצלח, יפה, חכם או חטוב יותר אבל ברגע שאוהבים באמת פשוט אין צורך להשוות. זה לא משנה מה עוד יש מסביב, אלא מה שחשוב זה מה שיש כאן ועכשיו. 

מרגישים בטוחים

בטוחים בעצמכם, בטוחים בבן / בת הזוג, בטוחים בקשר שלכם, בטוחים שתצליחו להתגבר על כל בעיה… תחושת ביטחון נובעת ממקום של אהבה ואכפתיות. ככל שאתם בטוחים יותר, האהבה שלכם חזקה יותר. זה בדוק. 

כנראה שאם תחפשו תוכלו להאריך את הרשימה בעוד לא מעט סיטואציות ודרכים נוספות לזהות שהאהבה דופקת בשער, אבל אין לנו כוונה להלאות אתכם ולהשאיר אתכם מול המסך עוד שעה.

אחרי הכל, הזמן של כולנו יקר, ואם עדיין לא זיהיתם אף אחד מהסעיפים הללו אצלכם, כנראה שעדיף לנצל אותו לרישום לאתר והתארגנות לדייט הבא שלכם…

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב