תמיכה במיזם

רוצים שנוכל להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים?

באפשרותכם לבחור סכום אותו תרצו להשקיע בתמיכה ב"חמישי בתשע". התמיכה שלכם תסייע לנו להמשיך לתחזק, לפתח ולהשאיר את חמישי בתשע באוויר לרווחת כלל קהילת הרווקות והרווקים בישראל. בחירה בסכום הרצוי תעביר אתכם לעמוד תשלום מאובטח לסיום התהליך.

הקמנו את חמישי בתשע מתוך תחושה עמוקה שמשהו בעולם לא עובד כמו שצריך: כבר פחות ופחות מתאפשר להכיר בנות ובני זוג פוטנציאלים בעולם האמיתי, האפליקציות המוכרות הופכות הכל למשחק הזוי של אשליית שפע אך לא מובילות לשום דבר רציני בסוף, ואנחנו הרווקים והרווקות שמחפשים משהו רציני, פשוט כבר לא מבינים מאיפה זה יגיע.

 

אנחנו פה כדי לשנות, אבל לא נוכל לעשות את זה לבד

כיום אנחנו לא דורשים תשלום ממי שנרשם ל"חמישי בתשע" כדי להכיר את החצי השני, אנחנו מקווים שגם לא נצטרך לגבות תשלום בעתיד. אנחנו בכל מקרה מתכננים תמיד להשאיר גירסא חינמית של חמישי בתשע לרווחת כולם. כל עוד נוכל.

תחזוקת המיזם, הפיתוח והפרסום שלו (הי, זה כדי שיהיו יותר אנשים ויהיה את מי לפגוש) עולים כסף רב. כדי שנוכל להמשיך ולהשקיע את המאמצים שאנחנו משקיעים במיזם, אנחנו מאפשרים לכם לסייע לנו בתשלום חד פעמי כראות עיניכם. זה מה שיסייע לנו להמשיך לתחזק ולפתח עבורכם ועבור קהילת הרווקים והרווקות את "חמישי בתשע" ובכך, כפי שאנו מקווים, להפוך את העולם למקום טוב יותר (קלישאתי או לא, זו המטרה). כפי שזה נראה כרגע, ללא התמיכה הזאת, פשוט לא נוכל להמשיך.

אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לתמוך במיזם, זה יהיה מאוד מוערך. בעידן של היום, אנשים מצביעים בכסף מה נותן לדעתם ערך ומה לא, זה הוא בדיוק אותו הכסף שיקבע אם המיזם הזה יוכל להמשיך להתקיים או לא. לחיצה על אחד מהכפתורים תעביר אתכם לעמוד תשלום מאובטח בו תוכלו לסיים את התהליך.

המון תודה!
צוות חמישי בתשע

משתפים חברים, מעלים סיכויים

שיתוף של "דייט בתשע" עם חברים מעלה לך את הסיכוי לקבל מאצ' מדויק יותר

כן, ככה האלגוריתם עובד! למה? פשוט כי זה טוב לכולם

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב