שיתוף עם חברים

שיתוף של דייט בתשע עם חברים מעלה לכם את הסיכוי לקבל מאצ' מדויק יותר, כן – בדיוק מה שקראתם. אם תשתמשו באחד מהכפתורים פה למטה כדי לשתף את החברים שלכם, והם יבחרו להצטרף אלינו, אנחנו נדע שהם הגיעו דרככם (בזכות קישור ייחודי שנייצר עבורכם בעת ההקלקה על הכפתור). על כל חבר שיצטרף לפלפטורמה דרך הלינק שלכם, האלגוריתם שלנו (הדבר הזה שמוצא עבורכם את המאצ'ים) יעלה את הסיכוי שלכם לקבל מאצ' יותר מדויק! סופר פשוט.

...

לא אתה? לחץ כדי להזין מייל אחר

אממ, לא מוצאים אותך אצלנו! אולי הגיע הזמן להירשם? (:

למה זה עובד ככה?

האמת? יש לנו סיבה טובה – לנו בדייט בתשע אכפת מהמשתמשים שלנו, למעשה, אתם הדבר שהכי חשוב לנו. אנחנו פה בשביל למצוא לכם מאצ' וככל שיהיו יותר משתמשים בפלטפורמה נוכל למצוא לכם מאצ' מדויק יותר וכך גם למשתמשים האחרים. אומרים שאם משדכים בין שלושה זוגות זוכים במקום בגן עדן – את זה אמנם אנחנו לא יכולים להבטיח לכם, אבל סיכוי טוב יותר לקבל מאצ' בעצמכם? קיבלתם!

אם מישהו מגיע משיתוף שלי, יכול להיות לי איתו מאצ'?

זה תלוי לגמרי בכם! ניתן לשנות את ההעדפה הזו מהאזור האישי. שימו לב שעל מנת שיוכל להיות לכם מאצ' עם מישהו ששיתפתם אותו או שהוא שיתף אתכם בפלטפורמה, שניכם צריכים להסכים לזה, וגם אם שניכם מסכימים לזה, האלגוריתם שלנו עדיין צריך לבחור אתכם מתוך כל שאר המשתמשים בפלטפורמה. 

בכל מקרה, לא תוכלו לדעת מי הגיע דרך הקישור שלכם ומי שהגיע דרך הקישור שלכם לא יוכל לראות בפלטפורמה שלנו שאתם אלו שהפנתם אותו (הלינק אמנם ייחודי, אך הוא אנונימי).

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב