שאלות ותשובות

אנחנו פה כדי לשנות את עולם הדייטים – לא פחות ולא יותר! אנחנו יודעים שהצהרה דרמטית כזו עשויה לעורר המון שאלות ולכן בדיוק יצרנו את העמוד הזה. כאן ננסה לענות על כל השאלות שיכולות לעלות לכם בדרך למאצ' המתאים ביותר ולשימוש שלכם ב"דייט בתשע" כדי להגיע אליו.

נעים להכיר

דייט בתשע זו מערכת דייטים מסוג חדש ושונה ממה שהכרתם עד היום! או שלפחות זה מה שאנחנו רוצים לחשוב. מתי בפעם האחרונה נרשמתם לשירות כמו שלנו ופשוט יצאתם לדייט בשעה 21:00? זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום שלישי וחמישי! אצלנו אין סוויפים ימינה ושמאלה, התכתבויות מייגעות וארוכות שלא מובילות לשום דבר אמיתי או דייט מבאס ש"נועל" אתכם לערב שלם. ככה זה עובד: נרשמים למערכת ממש כאן, ביום חמישי ו/או שלישי קצת לפני שעה 21:00 נכנסים לאתר שלנו, ובשעה 21:00 בדיוק מתחילים דייט בוידאו עם המאצ' שהכי מתאים לכם ונמצא גם במערכת. כן, אנחנו פשוט סוגרים לכם דייט.

ההרשמה לשירות והעלייה לדייט פעם בשבוע הן ללא תשלום!

באפשרותכם, רק אם תרצו, לשלם דמי רצינות לפני הדייט השבועי. דמי הרצינות הם למעשה תשלום שמאפשר לכם לאותת לאלגוריתם שאתם רציניים, ובכך לשפר את הסיכוי שהאלגוריתם אכן ימצא עבורכם מאצ'. התשלום בעת הדייט השבועי איננו חובה והוא בחירה אישית שלכם.

בנוסף, על מנת שנוכל להמשיך לפתח ולתחזק את המיזם, אנו גובים תשלום על דייט נוסף באותו השבוע. אם התוכנית שלכם היא לעלות רק לדייט אחד בשבוע, תוכלו להשתמש במערכת מבלי לשלם בכלל. מידע נוסף על דמי רצינות ודייט נוסף באותו השבוע אפשר לקרוא כאן.

כן! בכל יום שלישי וחמישי בשעה 21:00 אתם יכולים לקבל דייט. שימו לב שיש לאשר הגעה באותו הערב החל מהשעה 20:00 ועד השעה 20:45. פשוט תרשמו ביומן ואל תשכחו להגיע! אנחנו שולחים מייל תזכורת, אך הרבה פעמים המייל מגיע לתיקיית ה-Promotions ב-Gmail או מדלג על האינבוקס, אז אל תבנו על זה ופשוט תגיעו.

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא להירשם –ככל שתירשמו מוקדם יותר כך יש יותר סיכוי שנצליח למצוא עבורכם דייט ליום שלישי וחמישי בשעה 21:00. אפשר להירשם ממש כאן. לאחר שנרשמתם ועניתם על כל השאלות, אתם יכולים לעשות Share לחברים (זה מעלה את הסיכויים שנמצא עבורכם מאצ', גם אם תבחרו שאתם לא רוצים מאצ' עם אנשים שהפנתם לפלטפורמה), וזהו! ביום שלישי וחמישי החל מהשעה 20:00 תחזרו לאתר, היכנסו לאזור הדייטים (הפאב), אשרו הגעה לדייט הקרוב ואנחנו כבר נדאג לחבר אתכם בשעה 21:00 בדיוק לוידיאו דייט עם המאצ' המתאים ביותר שהגיע ואישר הגעה לאותו הערב.

בתהליך ההרשמה, מעבר לפרטים הרגילים של גיל, מגדר ואזור גיאוגרפי, אנחנו שואלים עוד כמה שאלות קלילות. התשובות לשאלות האלו, וההצלבה שלהן עם תשובות של משתמשים אחרים במערכת, מאפשרים לנו לדעת מי המשתמש שאיתו הפוטנציאל להצלחה הוא הגבוה ביותר.. בעצם מה שקורה זה שאנחנו דואגים לבצע עבורכם את המיון ולסדר לכם את הדייט שהכי מתאים לכם מתוך כלל המשתמשים שהתחברו למערכת ואישרו הגעה לאותו הערב ביום שלישי וחמישי החל מהשעה 20:00 ועד 20:45. אתם יכולים לקרוא עוד איך המערכת שלנו מתעדפת את המאצ'ים ממש כאן.

מיד לאחר ההרשמה לדייט בתשע, בעת ההתחברות לאזור האישי יופיעו שאלות ההתאמה בעזרתן האלגוריתם שלנו מחפש עבורם את המאצ' המתאים ביותר לדייט ביום חמישי ושלישי ב 21:00. ניתן תמיד לחזור לשאלות בטאב "שיפור התאמה" שנמצא באזור האישי ולשנות את התשובות.

נרשמתם? מעולה! זה השלב הראשון ומומלץ מאוד לסיים את תהליך ההרשמה ולענות על שאלות ההתאמה לפני ערב הדייטים כדי שהן יילקחו בחשבון בחיפוש ההתאמה כאשר האלגוריתם שלנו מחשב את המאצ'ים. כדי לקבל דייט ביום חמישי ושלישי בשעה 21:00, יש להתחבר לאזור האישי, להיכנס לפאב והחל מהשעה 20:00 ועד לשעה 20:45 תוכלו לאשר הגעה לדייט של אותו הערב. אם תתחברו אחרי 20:45, כבר לא תוכלו לאשר את הגעתכם לדייט ותאלצו להמתין עד לערב הדייטים הבא, לכן מאוד חשוב להתחבר בזמן ולאשר הגעה. שימו לב שאישור הגעה הוא התחייבות להגיע לדייט באותו הערב, לכן אם תאשר הגעה ולא תגיעו לדייט בסוף, זה תיחשב הברזה וזה יוריד את הסיכויים שלכם לקבל אצלנו דייט נוסף בעתיד.

השירות כרגע פעיל יומיים בשבוע: בימי שלישי ובימי חמישי. באפשרותכם לבחור אם להגיע לשני המועדים או רק לאחד מהם. כמו כן, אין הכרח להגיע בכל שבוע אלא רק בימים בהם זה מסתדר לכם. כל עוד לא אישרתם הגעה בערב הדייטים בשעה 20:00, זו לא תיחשב הברזה. אנחנו בהחלט ממליצים לא לזנוח את החיפוש אחר המאצ' שלכם ולהתמיד. אין מה לעשות, בשביל זוגיות טובה ואמיתית צריך להתאמץ (:

אחרי שתמצאו את מי שאתם מחפשים, לא תצטרכו להגיע אלינו יותר ולזה אנחנו באמת מכוונים! (אל תשכחו לשתף עם חברים כדי שנוכל להמשיך לגדול ולצמוח, תוך שאנחנו מעודדים אנשים דווקא לעזוב את הפלטפורמה שלנו).

אצלנו כן! אנחנו מעדיפים מיקוד על פני כמות. כשאנחנו רואים מה קורה בשירותים דומים אחרים, שנותנים לכם לאסוף אין ספור מאצ'ים ולהתכתב עם הרבה אנשים במקביל, אותנו זה קצת מבאס. אנחנו מאמינים שכל אחד צריך לקבל את הצ'אנס שלו. כמו שהייתם רוצים להרגיש מיוחדים בזמן הדייט ושהצד השני ינסה לתת לזה צ'אנס אמיתי, כך אנחנו רוצים שגם אתם תנסו לעשות את אותו הדבר. לכן, כרגע אנו פועלים במתכונת של דייט אחד בערב, פעמיים בשבוע בימי שלישי וחמישי. זכרו, בסוף צריך רק מאצ' אחד שהוא טוב ונכון, לא עשרות או מאות שהם רחוקים ממה שאתם מחפשים וסתם מוציאים אתכם מהפוקוס על הדבר שחשוב באמת.

לא, כרגע המערכת תומכת בדייט אחד בערב מהסיבות שציינו קודם לכן. במידה והדייט לא מצא חן בעיניכם (מבאס, אך עשוי לקרות) הדייט הבא יהיה בערב הדייטים הבא. כדי להגדיל את הסיכוי למאצ' עם מישהו או מישהי שמתאימים לכם חשוב לענות על כל השאלות באזור האישי ולוודא ששאר הפרטים (גיל ואזור גיאוגרפי) מוגדרים על פי העדפתכם העדכנית. ניתן לקרוא כאן עוד על שיטת ההתאמה והאופן בו תוכלו לקבל מאצ' מתאים יותר.

לא. כדי שהאלגוריתם שלנו יחפש לכם מאצ' יש להתחבר ולאשר הגעה באותו הערב החל מהשעה 20:00 ועד השעה 20:45. האלגוריתם שלנו מחפש דייטים רק עבור משתמשים שהתחברו ואישרו הגעה. כדי להגדיל את הסיכוי הזה אפילו יותר, וודאו שאתם לא מגבילים את הגיל והאזור הגיאוגרפי יותר מידי. חשוב לזכור, ככל שתגדילו את העדפות הבסיס שלכם, יש סיכוי יותר גבוה שתקבלו דייט מתאים יותר ובמקרים מסוימים דייט כלשהו בכלל.

יש בעולם כל מיני סוגים של אינטראקציות – אפשר להתכתב ולראות תמונות, אפשר לדבר בטלפון – אבל לדעתנו מה שמעניק את ההצצה וההזדמנות הטובה ביותר לבחון כימיה והתאמה ראשונית הוא דווקא… דייט בוידאו צ'אט. יש משהו קצת שונה בלראות את החיוך, להסתכל בעיניים ו"להרגיש" את שפת הגוף של הצד השני, גם אם זה קורה דרך מסך (ואנחנו אגב ממליצים על מסך של מחשב, אבל אפשר גם דרך הפלאפון כמובן). בנוסף, בשונה ממפגש פיזי, בוידאו צ'אט אתם הרבה יותר בטוחים בפגישה ראשונה עם אנשים שאתם לא מכירים ובמידה ומבינים שזה לא מתאים, אפשר לסיים את השיחה בנימוס אחרי מספר דקות. וידאו צ'אט הוא בעצם איפשהו באמצע בין שיחת טלפון לבין מפגש פיזי, עם החלקים הטובים מכל דבר, ולכן זו נראית לנו הדרך הנכונה ביותר להכיר בפעם הראשונה.

טינדר, אוקי קיופיד, במבל ודומותיהן הן אפליקציות סוויפים. באפליקציות מהסוג הזה מחליקים ("סוויפ") ימינה או שמאלה את תמונת בן או בת הזוג הפוטנציאליים, בהתאם להעדפות  – ימינה ללייק ושמאלה לדיסלייק. מעבר לעובדה שהשיטה הזו מאוד שטחית לטעמנו, היא בעיקר מבזבזת הרבה מאוד זמן והופכת את כל תהליך חיפוש הדייט לסוג של משחק שלא מושקעת בו הרבה מחשבה, והסינון הראשוני נעשה על פי מבט חטוף של מספר שניות בתמונה קטנה. כולנו מכירים את המשחק הזה, שמתחיל בסוויפים ימינה-שמאלה, ממשיך בהתכתבויות אינסופיות, בדרך כלל עם מספר אנשים במקביל וברוב המקרים נגמר, בואו נודה, בלי דייט. אם כבר קבעתם דייט, אז אתם "נעולים" עם הצד השני לערב שלם, בו אתם עלולים לגלות שהקשר בין התמונה וההתכתבות שהייתה לכם עם הפרטנר לבין מה שראיתם במציאות הוא מקרי בהחלט. אתם מוזמנים לקרוא עוד על ההשוואה בין "דייט בתשע" לאפליקציות הסוייפים כאן.

בדיוק בשביל זה כתבנו את קוד ההתנהגות לדייטים, אתם מתבקשים לקרוא אותו וכמובן לנהוג על פיו. חשוב לנו מאוד שהפלטפורמה הזו תהווה מרחב בטוח לדייטים וירטואלים בווידאו ואנחנו משקיעים בזה הרבה מאמצים, אבל האמת היא, שאין לנו דרך אמיתית להבטיח שהצד השני יתנהג בצורה נאותה, במיוחד אם זה הדייט הראשון שלו או שלה. כמובן שבמידה שמי מהצדדים התנהג בצורה לא נאותה וקיבלנו על כך דיווח בפידבק, אנו נבדוק את העניין ובמידת הצורך גם נחסום את המשתמש מהשירות.

הפרטיות שלכם חשובה לנו! אנחנו שומרים את המידע שהוזן בשרתים מאובטחים ומשתמשים בו על מנת למצוא לכם מאצ'ים ולחבר ביניכם לבין משתמשים אחרים בפלטפורמה. אנו עשויים להציג חלק מתחומי העניין שלכם למשתמשים אחרים במידה והיה מאצ' לפני הדייט, אבל מעבר לכך לעולם לא נמסור לאף אחד את המידע או נעשה בו שימוש אחר מאשר לטובת הפלטפורמה.

כשאנחנו מחפשים עבורכם מאצ' אנחנו תמיד נשאף למצוא את את המאצ' עם סיכויי ההתאמה הגבוהים ביותר, אבל כמובן שאנחנו מחפשים מאצ' למשתמשים לפי "תור" מסוים. יש מספר פעולות שאתם יכולים לנקוט בהן על מנת לעלות גבוה יותר בתור, ובכך להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא מאצ': קודם כל והכי חשוב – למלא את כל הפרטים שלכם. אחר כך, אפשר לעשות לנו Share מהעמוד הייעודי לתת פידבק בסוף כל דייט ועוד… אתם מוזמנים לקרוא על כך יותר לעומק בעמוד האלגוריתם שמסביר כיצד אנו מבצעים את ההתאמה בין משתמשים במערכת.

באופן כללי, כל עוד אף אחד מכם לא הפנה את השני לשירות, אין לנו אפשרות לדעת שאתם מכירים, כך שבאופן כללי הדבר אפשרי. זה יכול להיות מצחיק, מביך או לפתוח עבורכם ערוץ תקשורת חדש ומעניין – הכל כמובן תלוי איך אתם בוחרים לקחת את זה. במידה והפנתם מישהו ל"דייט בתשע" או שהוא הפנה אתכם, שני הצדדים יצטרכו לאשר מראש שהם מסכימים לקבל מאצ' עם מישהו שהם מכירים. באופן הזה, רק במידה ושניכם אישרתם שאתם מסכימים למאצ' עם מישהו שהפניתם או שהפנה אתכם, יש אפשרות שהמאצ' יתרחש. בכל מקרה, לא נספר לאף אחד על ההעדפות של משתמש אחר במערכת לגבי מאצ' עם מכרים!

איזה כיף! במידה ואתם נמצאים בדייט מוצלח ונעים לכם לדבר, הדרך להמשיך את התקשורת לאחר מכן היא להחליף בעצמכם ובאופן ייזום פרטי יצירת קשר במהלך הדייט. אל תמסרו את פרטי יצירת הקשר שלכם במידה ואינכם מרגישים מספיק בנוח או בטוח עם הצד השני. חשוב לציין, אנחנו בהחלט לא נעביר לכם את פרטי יצירת קשר של המאצ' שהייתם איתו בדייט ולא נמסור את פרטי יצירת הקשר שלכם לצד השני ללא אישור מכם. כך שכמו שכתבנו.. הדרך שלכם להמשיך את התקשורת עם הצד השני היא פשוט להחליף בעצמכם פרטי יצירת קשר.

אם המאצ' האחרון שפגשתם מצא חן בעינכם, אבל פספסתם את ההזדמנות להחליף פרטי קשר מכל סיבה שהיא, תוכלו למלא את הטופס בעמוד הזה ובמידה ואתם עונים על התנאים, נשלח למאצ' את פרטי יצירת הקשר שלכם.

כל עוד לא התחברתם באופן ייזום למערכת החל משעה 20:00 בערב הדייטים, האלגוריתם שלנו פשוט לא ייקח אתכם בחשבון ולא יחפש לכם דייט. לכן אין צורך להודיע לנו מראש אם לא תוכלו להגיע ואין מה לדאוג מכך שאי הגעה תיחשב הברזה. במידה והתחברתם לאזור האישי ואישרתם הגעה לאותו הערב אז חשוב מאוד להגיע, אחרת זו בהחלט תיחשב הברזה (מישהי או מישהו פשוט יעלו לדייט ויהיו לבד… לא נעים). הברזות מקטינות משמעותית את הסיכוי לקבל אצלנו דייט בעתיד.

תנאי הבסיס של האלגוריתם הם: טווח הגילאים שבחרתם, אזור גיאוגרפי, מין המאצ', זיקה לדת וילדים ממערכות יחסים קודמות. בנוסף תוכלו לבחור להגביל אפשרות למאצ' עם מישהו שהפנתם או שהפנה אתכם לפלטפורמה. ככל שאתם מצמצים את תנאי הבסיס, כך הסיכוי לקבל מאצ' קטן יותר. לכן אנחנו ממליצים להגביל רק את מה שבאמת הכרחי עבורכם.

ניתן לשנות את ההגדרות הנ"ל באזור האישי תחת שיפור התאמה > עריכת פרטי מאצ'.

במידה וקיבלתם מאצ' עם מישהו שלא תואם את תנאי הבסיס שלכם, הסיבה לכך היא שתנאי הבסיס שלכם או של המאצ' לא מוגדרים נכון. במידה וזה קורה, כדאי מאוד לבדוק את תנאי הבסיס שהגדרתם ולבקש מהצד השני לעשות את אותו הדבר. אחרת, זה פשוט ימשיך לקרות.

 

כן! דייט בתשע הינו שירות אשר מתאים לכולם, כולל לדתיים. חלק מהפרטים שתתבקשו למלא לאחר סיום ההרשמה בכניסה לאזור האישי היא הזיקה שלכם לדת וכן, גם של המאצ' הפוטנציאלי שתרצו שנפגיש לכם. מכיוון שדת הינו "תנאי בסיס", האלגוריתם ייבחר לכם אך ורק מאצ' שמתאים להגדרות שבחרתם. אנחנו ממליצים לא להגביל תנאי בסיס כמו זיקה לדת, גיל ואזור גיאוגרפי יתר על המידה, על מנת שנוכל למצוא לכם מאצ' שמתאים גם על פי מאפיינים אחרים שהאלגוריתם שלנו זיהה.

כרגע דייט בתשע מותאם לישראלים שגרים בארץ ולכן אזור המגורים שניתן לבחור בתהליך ההרשמה כולל אזורים בארץ בלבד. במידה ונקבל פניות רבות מישראלים אשר גרים בחו"ל ונראה שיש צורך להרחיב את השירות, נעשה מאמצים להתאים את חמישי בתשע גם לישראלים שגרים בחו"ל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בעניין דרך טופס יצירת הקשר.

כרגע המערכת תומכת בדייט אחד עם אותו האדם, לכן אין אפשרות לקבל דייט עם אותו האדם פעמיים. במידה ומצאתם חן אחד בעיני השניה, אתם יכולים להחליף פרטים במהלך הדייט ולהמשיך להיפגש בעולם הוירטואלי או האמיתי כאוות נפשכם, בשביל זה אנחנו פה 😀

אל תמסרו את פרטי יצירת הקשר שלכם במידה ואינכם מרגישים מספיק בנוח או בטוח עם הצד השני. חשוב לציין, אנחנו בהחלט לא נעביר לכם את פרטי יצירת קשר של המאצ' שהייתם איתו בדייט ולא נמסור את פרטי יצירת הקשר שלכם לצד השני ללא אישור מכם. כך שכמו שכתבנו.. הדרך שלכם להמשיך את התקשורת עם הצד השני היא פשוט להחליף בעצמכם פרטי יצירת קשר. 

אם המאצ' האחרון שפגשתם מצא חן בעינכם, אבל פספסתם את ההזדמנות להחליף פרטי קשר מכל סיבה שהיא, תוכלו למלא את הטופס בעמוד הזה ובמידה ואתם עונים על התנאים, נשלח למאצ' את פרטי יצירת הקשר שלכם.

במידה ומסיבה כלשהי היה לכם מאצ' עם אותו האדם פעמיים, אנא צרו איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר.

על מנת לאבטח את החשבון שלך בדייט בתשע אנחנו לא משתשים בסיסמא, אלא בקוד התחברות חד פעמי שמגיע למייל. זה יותר בטוח, לא מצריך לזכור סיסמא שאפשר לשכוח ומסייע לנו לוודא שרק מי שצריך להתחבר, מתחבר למערכת. ישנם ספקי מייל מסוימים שמעכבים את קבלת המייל הזה מסיבות שונות. מכיוון שהקוד תקף ל-10 דק' בלבד, הרבה פעמים כאשר הוא מגיע, כבר לא ניתן להשתמש בו וצריך לבקש קוד חדש (וככה הבעיה ממשיכה). אנחנו נתקלים בתופעה הזו בעיקר בחשבונת מייל של Yahoo ולעיתים גם בחשבונות מייל של וואלה. המלצתנו היא להשתמש בחשבון מייל של Gmail, במידה ואין לך חשבון ב-Gmail, ניתן לפתוח אחד בקלות ובחינם כאן. לאחר פתיחת חשבון ב-Gmail צרו איתנו קשר כדי שנחליף לכם את מייל ההתחברות במערכת (הרשמה כפולה עם שני מיילים שונים עשויה לגרום לחסימה של שני החשבונות).

במידה וההעדפה שלך היא להמשיך ולהשתמש בחשבון מייל של Yahoo או וואלה, ניתן פשוט לפנות אליהם ולבקש מהם שיאפשרו הגעה של מיילים מחמישי בתשע באופן מיידי וללא עיכוב, בפנייה אליהם יש לציין את כתובת הדומיין: thursday9.co.il.

שליחת פניה לוואלה

שליחת פניה ל-Yahoo (אנגלית)

מאוד יבאס אותנו לראות אתכם עוזבים, אבל אם זה מסיבה טובה והכרתם מישהו או מישהי (אגב, מאוד נשמח לדעת אם הכרתם דרכנו!) אז אנחנו לגמרי סבבה עם זה. בכל מקרה ומכל סיבה, ניתן להתנתק מהשירות בכל רגע נתון באמצעות הטופס בעמוד הזה.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב