שאלות ותשובות

אנחנו פה כדי לשנות את עולם הדייטים – לא פחות ולא יותר! אנחנו יודעים שהצהרה דרמטית כזו עשויה לעורר המון שאלות ולכן בדיוק יצרנו את העמוד הזה. כאן ננסה לענות על כל השאלות שיכולות לעלות לכם בדרך למאצ' המושלם ולשימוש שלכם ב"חמישי בתשע" כדי להגיע אליו.

לוגו חמישי בתשע

נעים להכיר

חמישי בתשע זו מערכת דייטים מסוג חדש ושונה ממה שהכרתם עד היום! או שלפחות זה מה שאנחנו רוצים לחשוב. מתי בפעם האחרונה נרשמתם לשירות כמו שלנו ופשוט יצאתם לדייט ביום חמישי בשעה 21:00? זה בדיוק מה שאנחנו עושים! אצלנו אין סוויפים ימינה ושמאלה, התכתבויות מייגעות וארוכות שלא מובילות לשום דבר אמיתי או דייט מבאס ש"נועל" אתכם לערב שלם. ככה זה עובד: נרשמים למערכת ממש כאן, ביום חמישי קצת לפני שעה 21:00 נכנסים לאתר שלנו, ובשעה 21:00 בדיוק מתחילים דייט בוידאו עם המאצ' שהכי מתאים לכם ונמצא גם במערכת. כן, אנחנו פשוט סוגרים לכם דייט.

ההרשמה לשירות והשימוש בו בשלב זה הם חינמיים לחלוטין ואנחנו מקווים שנוכל לשמור זאת כך גם בעתיד. האמת? זה אפילו יותר טוב מזה – אנחנו חוסכים לכם את המחיר של דייט בחוץ! מקסימום, הבאתם בירה מהמקרר (:

אם אתם בכל זאת רוצים לסייע בתשלום כדי שנוכל להמשיך לתחזק, לפתח ולשמור את המיזם חי, אתם מוזמנים לעשות זאת דרך עמוד התמיכה במיזם (אנחנו ממש ממש מעריכים את זה).

כן! בכל יום חמישי בשעה 21:00 אתם יכולים לקבל דייט. שימו לב שיש לאשר הגעה באותו הערב החל מהשעה 20:00 ועד השעה 20:45. פשוט תרשמו ביומן ואל תשכחו להגיע! אנחנו שולחים מייל תזכורת, אך הרבה פעמים המייל מגיע לתיקיית ה-Promotions ב-Gmail או מדלג על האינבוקס, אז אל תבנו על זה ופשוט תגיעו.

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא להירשם –ככל שתירשמו מוקדם יותר כך יש יותר סיכוי שנצליח למצוא עבורכם דייט ליום חמישי בשעה 21:00. אפשר להירשם ממש כאן. לאחר שנרשמתם ועניתם על כל השאלות, אתם יכולים לעשות Share לחברים (זה מעלה את הסיכויים שנמצא עבורכם מאצ', גם אם תבחרו שאתם לא רוצים מאצ' עם אנשים שהפנתם לפלטפורמה), וזהו! ביום חמישי החל מהשעה 20:00 תחזרו לאתר, היכנסו לאזור הדייטים (הפאב), אשרו הגעה לדייט הקרוב ואנחנו כבר נדאג לחבר לכם בשעה 21:00 בדיוק את המאצ' המתאים ביותר שהגיע לווידאו צ'אט.

בתהליך ההרשמה, מעבר לפרטים הרגילים של גיל, מגדר ואזור גיאוגרפי, אנחנו שואלים עוד כמה שאלות קלילות. התשובות לשאלות האלו, וההצלבה שלהן עם תשובות של משתמשים אחרים במערכת, מאפשרים לנו לדעת מי המשתמש שאיתו הפוטנציאל להצלחה הוא הגבוה ביותר.. בעצם מה שקורה זה שאנחנו דואגים לבצע עבורכם את המיון ולמצוא לכם דייט אחד בשבוע שהוא זה שהכי מתאים לכם מתוך כלל המשתמשים שהתחברו למערכת ואישרו הגעה לאותו הערב ביום חמישי החל מהשעה 20:00 ועד 20:45. אתם יכולים לקרוא עוד איך המערכת שלנו מתעדפת את המאצ'ים ממש כאן.

מיד לאחר ההרשמה לחמישי בתשע, בעת ההתחברות לאזור האישי יופיעו שאלות ההתאמה בעזרתן האלגוריתם שלנו מחפש עבורם את המאצ' המתאים ביותר לדייט ביום חמישי ב 21:00. ניתן תמיד לחזור לשאלות בטאב "שיפור התאמה" שנמצא באזור האישי ולשנות את התשובות.

נרשמתם? מעולה זה השלב הראשון ומומלץ מאוד לסיים את תהליך ההרשמה ולענות על שאלות ההתאמה לפני יום חמישי כדי שהן יילקחו בחשבון בחיפוש ההתאמה עבורכם בסבב הדייטים. כדי לקבל דייט ביום חמישי בשעה 21:00, יש להתחבר לאזור האישי החל מהשעה 20:00 ולאשר הגעה לדייט עד לשעה 20:45 בפאב. אם תתחברו אחרי 20:45, כבר לא תוכלו לאשר את הגעתכם לדייט באותו הערב תצטרכו להמתין שבוע שלם עד לסשן הדייטים הבא, לכן מאוד חשוב להתחבר בזמן ולאשר הגעה. שימו לב שאישור הגעה הוא התחייבות להגיע לדייט באותו הערב, לכן אם תאשר הגעה ולא תגיעו לדייט בסוף, זה תיחשב הברזה וזה יוריד את הסיכויים שלכם לקבל אצלנו דייט נוסף בעתיד.

אצלנו כן! אנחנו מעדיפים מיקוד על פני כמות. כשאנחנו רואים מה קורה בשירותים דומים אחרים, שנותנים לכם לאסוף אין ספור מאצ'ים ולהתכתב עם הרבה אנשים במקביל, אותנו זה קצת מבאס. אנחנו מאמינים שכל אחד צריך לקבל את הצ'אנס שלו. כמו שהייתם רוצים להרגיש מיוחדים בזמן הדייט ושהצד השני ינסה לתת לזה צ'אנס אמיתי, כך אנחנו רוצים שגם אתם תנסו לעשות את אותו הדבר. לכן, כרגע אנו פועלים במתכונת של דייט אחד בשבוע. זכרו, בסוף צריך רק מאצ' אחד שהוא טוב ונכון, לא עשרות או מאות שהם רחוקים ממה שאתם מחפשים וסתם מוציאים אתכם מהפוקוס על הדבר שחשוב באמת.

לא, כרגע המערכת תומכת בדייט אחד בשבוע מהסיבות שציינו קודם לכן. במידה והדייט לא מצא חן בעיניכם (מבאס, אך עשוי לקרות) הדייט הבא יהיה בעוד שבוע. כדי להגדיל את הסיכוי למאצ' עם מישהו או מישהי שמתאימים לכם חשוב לענות על כל השאלות באזור האישי ולוודא ששאר הפרטים (גיל ואזור גיאוגרפי) מוגדרים על פי העדפתכם העדכנית. ניתן לקרוא כאן עוד על שיטת ההתאמה והאופן בו תוכלו לקבל מאצ' מתאים יותר.

לא. כדי שהאלגוריתם שלנו יחפש לכם מאצ' יש להתחבר ולאשר הגעה באותו הערב החל מהשעה 20:00 ועד השעה 20:45. האלגוריתם שלנו מחפש דייטים רק עבור משתמשים שהתחברו ואישרו הגעה. הסטטיסטיקה שלנו מסבבי דייטים קודמים מראה שהסיכוי לקבל דייט עומד על יותר מ-80%. כדי להגדיל את הסיכוי הזה אפילו יותר, וודאו שאתם לא מגבילים את הגיל והאזור הגיאוגרפי יותר מידי. חשוב לזכור, ככל שתגדילו את העדפות הבסיס שלכם, יש סיכוי יותר גבוה שתקבלו דייט מתאים יותר ובמקרים מסוימים דייט כלשהו בכלל.

יש בעולם כל מיני סוגים של אינטראקציות – אפשר להתכתב ולראות תמונות, אפשר לדבר בטלפון – אבל לדעתנו מה שמעניק את ההצצה וההזדמנות הטובה ביותר לבחון כימיה והתאמה ראשונית הוא דווקא… דייט בוידאו צ'אט. יש משהו קצת שונה בלראות את החיוך, להסתכל בעיניים ו"להרגיש" את שפת הגוף של הצד השני, גם אם זה קורה דרך מסך (ואנחנו אגב ממליצים על מסך של מחשב, אבל אפשר גם דרך הפלאפון כמובן). בנוסף, בשונה ממפגש פיזי, בוידאו צ'אט אתם הרבה יותר בטוחים בפגישה ראשונה עם אנשים שאתם לא מכירים ובמידה ומבינים שזה לא מתאים, אפשר לסיים את השיחה בנימוס אחרי מספר דקות. וידאו צ'אט הוא בעצם איפשהו באמצע בין שיחת טלפון לבין מפגש פיזי, עם החלקים הטובים מכל דבר, ולכן זו נראית לנו הדרך הנכונה ביותר להכיר בפעם הראשונה.

טינדר, אוקי קיופיד, במבל ודומותיהן הן אפליקציות סוויפים. באפליקציות מהסוג הזה אנחנו בעצם מחליקים ("סוויפ") ימינה או שמאלה את תמונת בן או בת הזוג הפוטנציאליים, בהתאם להעדפות שלנו – ימינה ללייק ושמאלה לדיסלייק. מעבר לעובדה שהשיטה הזו קצת שטחית לטעמנו, היא בעיקר מבזבזת הרבה מאוד זמן והופכת את כל תהליך חיפוש הדייט לסוג של משחק שלא מושקעת בו הרבה מחשבה, והסינון הראשוני נעשה על פי מבט חטוף של מספר שניות בתמונה קטנה. כולנו מכירים את המשחק הזה, שמתחיל בסוויפים ימינה-שמאלה, ממשיך בהתכתבויות אינסופיות, בדרך כלל עם מספר אנשים במקביל וברוב המקרים נגמר, בואו נודה, בלי דייט. אם כבר קבעתםב דייט, אז אתם "נעולים" עם הצד השני לערב שלם, בו אתם עלולים לגלות שהקשר בין התמונה וההתכתבות שהייתה לכם עם הפרטנר לבין מה שראיתם במציאות הוא מקרי בהחלט. אתם מוזמנים לקרוא עוד על ההשוואה בין "חמישי בתשע" לאפליקציות הסוייפים כאן.

בדיוק בשביל זה כתבנו את קוד ההתנהגות לדייטים, אתם מתבקשים לקרוא אותו וכמובן לנהוג על פיו. חשוב לנו מאוד שהפלטפורמה הזו תהווה מרחב בטוח לדייטים וירטואלים בווידאו ואנחנו משקיעים בזה הרבה מאמצים, אבל האמת היא, שאין לנו דרך אמיתית להבטיח שהצד השני יתנהג בצורה נאותה, במיוחד אם זה הדייט הראשון שלו או שלה. כמובן שבמידה שמי מהצדדים התנהג בצורה לא נאותה וקיבלנו על כך דיווח בפידבק, אנו נבדוק את העניין ובמידת הצורך גם נחסום את המשתמש מהשירות.

הפרטיות שלכם חשובה לנו! אנחנו שומרים את המידע שהוזן בשרתים מאובטחים ומשתמשים בו על מנת למצוא לכם מאצ'ים ולחבר ביניכם לבין משתמשים אחרים בפלטפורמה. אנו עשויים להציג חלק מתחומי העניין שלכם למשתמשים אחרים במידה והיה מאצ' לפני הדייט, אבל מעבר לכך לעולם לא נמסור לאף אחד את המידע או נעשה בו שימוש אחר מאשר לטובת הפלטפורמה.

כשאנחנו מחפשים עבורכם מאצ' אנחנו תמיד נשאף למצוא את את המאצ' עם סיכויי ההתאמה הגבוהים ביותר, אבל כמובן שאנחנו מחפשים מאצ' למשתמשים לפי "תור" מסוים. יש מספר פעולות שאתם יכולים לנקוט בהן על מנת לעלות גבוה יותר בתור, ובכך להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא מאצ': קודם כל והכי חשוב – למלא את כל הפרטים שלכם. אחר כך, אפשר לעשות לנו Share מהעמוד הייעודי לתת פידבק בסוף כל דייט ועוד… אתם מוזמנים לקרוא על כך יותר לעומק בעמוד האלגוריתם שמסביר כיצד אנו מבצעים את ההתאמה בין משתמשים במערכת.

באופן כללי, כל עוד אף אחד מכם לא הפנה את השני לשירות, אין לנו אפשרות לדעת שאתם מכירים, כך שבאופן כללי הדבר אפשרי. זה יכול להיות מצחיק, מביך או לפתוח עבורכם ערוץ תקשורת חדש ומעניין – הכל כמובן תלוי איך אתם בוחרים לקחת את זה. במידה והפנתם מישהו ל"חמישי בתשע" או שהוא הפנה אתכם, שני הצדדים יצטרכו לאשר מראש שהם מסכימים לקבל מאצ' עם מישהו שהם מכירים. באופן הזה, רק במידה ושניכם אישרתם שאתם מסכימים למאצ' עם מישהו שהפניתם או שהפנה אתכם, יש אפשרות שהמאצ' יתרחש. בכל מקרה, לא נספר לאף אחד על ההעדפות של משתמש אחר במערכת לגבי מאצ' עם מכרים!

איזה כיף! במידה ואתם נמצאים בדייט מוצלח ונעים לכם לדבר, הדרך להמשיך את התקשורת לאחר מכן היא להחליף בעצמכם ובאופן ייזום פרטי יצירת קשר במהלך הדייט. אל תמסרו את פרטי יצירת הקשר שלכם במידה ואינכם מרגישים מספיק בנוח או בטוח עם הצד השני. חשוב לציין, אנחנו בהחלט לא נעביר לכם את פרטי יצירת קשר של המאצ' שהייתם איתו בדייט ולא נמסור את פרטי יצירת הקשר שלכם לצד השני ללא אישור מכם. כך שכמו שכתבנו.. הדרך שלכם להמשיך את התקשורת עם הצד השני היא פשוט להחליף בעצמכם פרטי יצירת קשר.

כל עוד לא התחברתם באופן ייזום למערכת החל משעה 20:00 בערב הדייטים, האלגוריתם שלנו פשוט לא ייקח אתכם בחשבון ולא יחפש לכם דייט. לכן אין צורך להודיע לנו מראש אם לא תוכלו להגיע ואין מה לדאוג מכך שאי הגעה תיחשב הברזה. במידה והתחברתם לאזור האישי ואישרתם הגעה לאותו הערב אז חשוב מאוד להגיע, אחרת זו בהחלט תיחשב הברזה (מישהי או מישהו פשוט יעלו לדייט ויהיו לבד… לא נעים). הברזות מקטינות משמעותית את הסיכוי לקבל אצלנו דייט בעתיד.

כן! חמישי בתשע הינו שירות אשר מתאים לכולם, כולל לדתיים. חלק מהפרטים שתתבקשו למלא לאחר סיום ההרשמה בכניסה לאזור האישי היא הזיקה שלכם לדת וכן, גם של המאצ הפוטנציאלי שתרצו שנפגיש לכם. מכיוון שדת הינו "תנאי בסיס", האלגוריתם ייבחר לכם אך ורק מאצ' שמתאים להגדרות שבחרתם. אנחנו ממליצים לא להגביל תנאיי בסיס כמו זיקה לדת, גיל ואזור גיאוגרפי יתר על המידה, על מנת שנוכל למצוא לכם מאצ' שמתאים גם על פי מאפיינים אחרים שהאלגוריתם שלנו זיהה.

כרגע חמישי בתשע מותאם לישראלים שגרים בארץ ולכן אזור המגורים שניתן לבחור בתהליך ההרשמה כולל אזורים בארץ בלבד. במידה ונקבל פניות רבות מישראלים אשר גרים בחו"ל ונראה שיש צורך להרחיב את השירות, נעשה מאמצים להתאים את חמישי בתשע גם לישראלים שגרים בחו"ל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בעניין דרך טופס יצירת הקשר.

כרגע המערכת תומכת בדייט אחד עם אותו האדם, לכן אין אפשרות לקבל דייט עם אותו האדם פעמיים. במידה ומצאתם חן אחד בעיני השניה, אתם יכולים להחליף פרטים במהלך הדייט ולהמשיך להיפגש בעולם הוירטואלי או האמיתי כאוות נפשכם, בשביל זה אנחנו פה 😀

אל תמסרו את פרטי יצירת הקשר שלכם במידה ואינכם מרגישים מספיק בנוח או בטוח עם הצד השני. חשוב לציין, אנחנו בהחלט לא נעביר לכם את פרטי יצירת קשר של המאצ' שהייתם איתו בדייט ולא נמסור את פרטי יצירת הקשר שלכם לצד השני ללא אישור מכם. כך שכמו שכתבנו.. הדרך שלכם להמשיך את התקשורת עם הצד השני היא פשוט להחליף בעצמכם פרטי יצירת קשר.

מאוד יבאס אותנו לראות אתכם עוזבים, אבל אם זה מסיבה טובה והכרתם מישהו או מישהי (אגב, מאוד נשמח לדעת אם הכרתם דרכנו!) אז אנחנו לגמרי סבבה עם זה. בכל מקרה ומכל סיבה, ניתן להתנתק מהשירות בכל רגע נתון באמצעות טופס יצירת הקשר שנמצא בעמוד הזה.

בכל יום חמישי יש כבר סבב דייטים פעיל שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

משתפים חברים, מעלים סיכויים

שיתוף של חמישי בתשע עם חברים מעלה לך את הסיכוי לקבל מאצ' מדויק יותר

כן, ככה האלגוריתם עובד! למה? פשוט כי זה טוב לכולם

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב