קוד ההתנהגות

הפלטפורמה של "חמישי בתשע" נוצרה בשבילכם ובשבילכן. חשוב לנו מאוד שתרגישו בנוח לאורך כל התהליך, וכמובן גם במהלך השיחות עצמן. אנחנו שואפים לכך שהמרחב הווירטואלי יישאר בטוח, מכבד ונעים. אמנם הפגישה עצמה לא מתקיימת באופן פיזי (בינתיים…), אולם גם בעולם הוירטואלי יש מספר כללים שחשוב לכבד ולהקפיד עליהם כדי להבטיח שהייה נעימה לכולנו. 

אל תבריזו – אם נרשמתם לחמישי בתשע, אז ככל הנראה יש דייט שיחכה לכם, ואנחנו מצפים שתגיעו אליו בדיוק כמו החברים האחרים בפלטפורמה. כן כן, זה נשמע טריוויאלי אבל אנחנו יודעים שגם מפגישות פיזיות אנשים נוטים להבריז לפעמים. זה לא מכובד, לא רציני וגם פוגע בסיכוי שלכם לקבל מאצ'ים נוספים בהמשך. פשוט תגיעו. במקרה הכי גרוע – מדברים כמה דקות ונפרדים כידידים. 

השתמשו בשפה מכובדת ומכבדת – אף אחד לא אוהב שלא מכבדים אותו, גם אתם. הקפידו לכבד את הפרטנר מעבר למסך, להשתמש בשפה נאותה ולהקדיש את תשומת הלב הדרושה לשיחה כדי להפיק ממנה את המרב. 

היו קשובים – אם נראה לכם שהפרטנר מרגיש שלא בנוח, מבקש לסיים את השיחה מכל סיבה שהיא או פשוט לא בעניין, הימנעו מלנסות ולכפות את המשך השיחה. זה סתם יגרור אי נעימות מיותרת לשני הצדדים. תמיד יש את יום חמישי הבא…

השקיעו בעצמכם – כשאתם מתיישבים לדייט שלכם, דאגו להרגיש נוח, להיות מטופחים ולבושים בצורה שמכבדת אתכם ואת הפרטנר שלכם. זה גם יוצר תחושת ביטחון גבוהה יותר בצד השני וזה גם מעלה את סיכויי ההצלחה של הדייט בצורה משמעותית. 

באנו ליהנות – הימנעו מהפצת תכנים בעלי אופי בוטה, מיני ו / או אלים במהלך הדייט, ללא הסכמת הפרטנר שלכם. כולנו פה כדי למצוא אהבה אבל גם כדי ליהנות גם מהדרך לשם. בואו נשאיר את זה ככה. 

הימנעו מהפצת תכנים מסחריים – חמישי בתשע היא לא פלטפורמה לפרסום או להפצה של תכנים מסחריים, בין אם הם שלכם ובין אם לא. אנחנו נקפיד על זה, ובכל מקרה שבו נקבל דיווח על ניצול הפלטפורמה לטובת תכנים בעלי אופי מסחרי, ניאלץ להפסיק את חברותכם בה. 

אנחנו פה עבורכם – אם מישהו או מישהי גרמו לכם להרגיש שלא בנוח, פגעו בכם או ניסו לעשות דבר מה בניגוד לרצונכם – דווחו לנו בהקדם כדי שנוכל לטפל בכך ולהפיק לקחים להמשך.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב