פיצ'רים חדשים במערכת: דמי רצינות ודייט נוסף

היום אנחנו נרגשים להודיע על שני פיצ'רים חדשים וחשובים ב"דייט בתשע"! אנחנו ממש גאים להגיד שהרעיונות צפו ועלו מקהילת המשתמשים שלנו! אתם ביקשתם ואנחנו הקשבנו, כפי שעשינו בעבר ושנמשיך לעשות בעתיד 💗

לפני כשנה בתקופת "הסגר הראשון" יצאנו לדרך אל מסע מדהים ומרתק, רכבת הרים שלא חשבנו שנחווה מעולם. מה שהחל כסוג של מיזם חברתי לתקופת הקורונה, הפך להיות הרבה מעבר לכך וצבר תאוצה מטורפת, אלפי משתמשים נרשמו ואלפים נוספים ממשיכים להירשם כדי לעלות אצלנו לדייט! (עדיין לא מכירים את דייט בתשע?? 😲, כל הפרטים כאן).

הקורונה אמנם הייתה זו שבגללה נבצר מרווקים רבים לצאת לדייטים בחוץ והציתה את הניצוץ שגרם לנו להקים את המיזם, אך מה שגילנו בדרך היה מטורף. אז ניתן לכם את זה בכמה נקודות:

  1. ישנם המון רווקות ורווקים רציניים ביותר שמאסו מכל אפליקציות הסוויפים למינהן. הם לא רוצים יותר טינדר, לא אוקי קיופיד ובאופן כללי, מעדיפים פשוט להיפגש ולהכיר. בלי תמונות "מהונדסות" שלא תואמות את המציאות ובלי התכתבויות אינסופיות.

  2. השנה האחרונה אילצה את כולנו להשתמש הרבה יותר בשיחות וידאו. שיחות וידאו וביניהן דייטים בוידאו, הפכו להיות דבר סופר לגיטימי ונפוץ שהרבה רווקים ורווקות בוחרים לעשות לפני שהם אשכרה מקריבים ערב שלם, חיפוש חניה ו-200 ש"ח (לפחות) על דייט בינוני עם מישהו או מישהי, רק כדי להבין אחרי 5 דק' שזה פשוט לא זה.

  3. לא הצלחת? לא נורא. הסבלנות אצלנו במערכת משתלמת: אחד מכל 3 דייטים מוכרז כדייט טוב ואחד מתוך 5 דייטים הוא דייט עם מישהו או מישהי שבאמת מתאימים. נכון, המציאות קצת יותר מורכבת מכל אלגוריתם שנצליח לפתח (ואנחנו ממשיכים לפתח כל הזמן) אבל ההצלחות מדברות בעד עצמן. אחד הדברים שהכניסו לנו הרבה דלק מנטלי ואנרגיות טובות להמשיך, היה חבר שהכיר את בת הזוג שלו דרך "דייט בתשע"!

בשלב מסוים, הבנו שכדי שנוכל להמשיך ולפתח את המערכת, אשר גובה מאיתנו זמן רב הרבה יותר ממה שתכננו להשקיע ועלויות תחזוקה לא קטנות, נצטרך לממן אותה איכשהו. הדבר הזה גרם לנו לתת לכם את האפשרות לתמוך במיזם בסכום של בין 10 ל-100 ש"ח. התמיכה הייתה ללא כל תמורה, כלומר היא לא הקנתה איזשהו יתרון מעבר לידיעה שאתם, קהילת המשתמשים שלנו פשוט עוזרים לנו להרים את הדבר הזה שנקרא "דייט בתשע". ההיענות הייתה מדהימה וחיממה לנו את הלב, אבל בכל זאת, זה עדיין היה רחוק מכדי לממן את הפעילות.

התומכים שלנו, אשר חלקם גם פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר, חזרו על אותן הבקשות. "אנחנו אוהבים את המערכת, אנחנו רציניים לגבי חיפוש הזוגיות שלנו ובאמת משקיעים בכך זמן ומאמצים. אך לעיתים, בכל זאת, לא מקבלים דייט. היינו מעדיפים לדעת שאנחנו משלמים ומקבלים דייט". ולמעשה… הם רציניים והם צודקים!

פיצ'ר חדש #1 – דמי רצינות

אחד הדברים שהאלגוריתם שלנו לא יכול לצפות בצורה פשוטה הוא מידת הרצינות של מי שעולה לדייט. האמת היא שישנם אנשים שהם פשוט יותר רציניים לגבי התהליך, הם מעריכים את הזמן שלהם ושל הצד השני יותר ובאים באמת כדי להכיר. בקיצור, רציניים. בדיוק האנשים שתרצו לפגוש אצלנו.

דמי רצינות מוכיחים רצינות. זו עובדה. ניתן לראות זאת גם במודלים של "כלכלה התנהגותית" בהם אפילו תשלום קטן גורם לנו להעריך ולהשקיע במשהו יותר מאשר אם לא היינו משלמים עליו. כל אחד ואחת ישמחו להיפגש עם פרטנר שבחר לקחת את הערב הזה ברצינות ולא סתם עלה לדייט "על הדרך" כדי להעביר את הזמן. דמי הרצינות הם למעשה תשלום סמלי שמאפשר לכם לאותת לאלגוריתם שאתם רציניים, ובכך לשפר את הסיכוי שהאלגוריתם אכן ימצא עבורכם דייט. ומה אם הוא בכל זאת לא מצא? פשוט תקבלו את הכסף בחזרה, כך שמדובר באפס סיכון מבחינתכם. מידע נוסף ומחירים ניתן למצוא כאן.

פיצ'ר חדש #2 – דייט נוסף בשבוע

עוד ממש בתחילת הפעילות ביקשתם מאיתנו שנפתח את ערבי הדייטים לעוד יום בשבוע, בנוסף לימי חמישי. בחלק מהמקרים זה היה מכיוון שערבי חמישי, לא היו פנויים עבורכם (ריגשה אותנו במיוחד אחות במקצועה, שבאופן קבוע עבדה משמרות ערב בימי חמישי) וחלקכם פשוט רצה בצדק, למצוא את המאצ' שמתאים לו מהר יותר ולא לחכות שבוע בין כל הזדמנות להזדמנות. לאחר שבחנו את העניין לעומק הגענו למסקנה שאין סיבה לא לתת לזה צ'אנס.

אחרי תקופה ארוכה בה פעלנו רק פעם בשבוע, ערכנו פיילוט ולצד ימי חמישי הוספנו גם את ימי שלישי. כמובן שעדיין ניתן לפגוש רק מאצ' אחד בערב, וזאת כדי שתוכלו לתת לו או לה הזדמנות אמיתית ולהקדיש את כל תשומת הלב הראויה מבלי תחושה שאתם "מפסידים" משהו אחר (FOMO). בדיוק כפי שהייתם מצפים שיקדישו לכם.

ואכן נראה שאלו אשר מתמידים בשימוש במערכת ועולים לדייט נוסף בשבוע, מעלים את הסיכוי שלהם למצוא אצלנו מאצ' מתאים מהר יותר. בסוף אי אפשר לברוח מכך שמדובר גם בעניין של מספר ההזדמנויות: ככל שתפגשו יותר התאמות פוטנציאליות, כך תוכלו להפסיק לחפש מהר יותר, וזו בסוף המטרה של כולנו. דייט נוסף פשוט מאיץ את התהליך.

לתחזוקת המערכת בכללותה ישנן עלויות, אך באופן טבעי, לערב דייטים נוסף בשבוע ישנן אפילו עלויות נוספות עבורנו. עם סיום הפיילוט, אנו מאפשרים למי שמעוניין לעלות לדייט נוסף בשבוע עדיין לעשות זאת. מידע נוסף ומחירים ניתן למצוא כאן.

חשוב לנו לשמור את האפשרות עבור כולם להשתמש ב"דייט בתשע" ללא תשלום, אנו עומדים מאחורי ההצהרה שלנו שלכל אחד יש את הזכות למצוא אצלנו אהבה. מעבר לכך שפתיחת ערב נוסף בשבוע מאפשר דייט נוסף למי שמעוניין בכך, הוא גם מאפשר לכם לבחור את היום בו תרצו לעלות לדייט ללא תשלום: שלישי או חמישי. זאת ללא הגבלה על מספר השבועות ועם אפשרות להחליף בין הימים.

אז נכון בפעם הראשונה בתולדות "דייט בתשע" מדובר בפיצ'רים שהם בתשלום, אבל בסוף, זה מה שמסייע לנו להמשיך ולתחזק את המיזם. מבלי שקהילת התומכים שלנו גם באמת תשתמש בפיצ'רים האלו, המערכת פשוט תגווע ולא נוכל להמשיך ולתחזק אותה. 

יש כמה דברים שמאוד חשוב שתדעו:

  • עבור שני הפיצ'רים, התשלום הוא חד פעמי, לא מתחדש, ומשאיר לכם את השליטה לכמה דייטים אתם רוצים לעלות ומתי.

  • במידה ושילמתם אך לא נמצא עבורכם דייט אתם תקבלו את הכסף בחזרה באופן מיידי, למעשה אפילו לא נחייב אתכם. אם הבריזו לכם או שהצד השני לא כיבד את קוד ההתנהגות (דבר שכבר היום לא קורה המון ואנו צופים שיקרה אפילו פחות בזכות "דמי הרצינות"), באפשרותכם להודיע לנו תוך 3 שעות מתחילת הדייט ותקבלו את הכסף בחזרה. מבחינתנו להוגנות יש ערך עליון במערכת.

  • ועוד דבר חשוב מאוד, דייט ללא תשלום ניתן אחת לכל 7 ימים ולא לפי שבוע קלנדרי. כך שבמידה ועליתם ביום שלישי לדייט ובשבוע שלאחר מכן תעלו ביום חמישי, אין שום בעיה. אך אם עליתם ביום חמישי ותרצו לעלות שוב בשבוע הבא ביום שלישי, תצטרכו להמתין שבוע נוסף או פשוט לשלם בעבור דייט נוסף וכך גם לתמוך במערכת על הדרך  🙂

  • אנו מקווים שאהבתם את מה שהכנו לכם ושבזכות הפיצ'רים החדשים נוכל להפוך את המערכת לאפילו יותר מוצלחת במציאת מערכת יחסים משמעותית. זכרו, כשאתם משתמשים בפיצ'רים האלו אתם נהנים מהיתרונות שהם נותנים, אבל מעבר לכך, אתם מסייעים לנו להמשיך לפתח ולתחזק את דייט בתשע, עבורכם ועבור כולם.

הרבה הצלחה והמון אהבה,
צוות דייט בתשע 💗

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב