נרתמים לטובת "דייט בתשע"

אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים לקחת חלק בדבר הענק הזה – לעזור לנו להגדיל את הקהילה ולחבר בין אנשים, אתם לגמרי מוזמנים. לא רק שזה ישמח אותנו אלא שאפילו אלגוריתם המאצ'ינג שלנו יישפר לכם את הסיכוי לקבל מאצ' מוצלח ככל שניתן. אתם מוזמנים לקרוא כאן את הסיבה למה זה עובד ככה.

דבר נוסף שאתם יכולים לעשות (וכמובן, ישפר לכם את הסיכויים), זה לשתף חברים בפייסבוק או בווטסאפ.

אז... איך אתם יכולים לעזור?

  • תהיו יצירתיים – רוצים להשפיע באמת? תרגישו חופשי לפנות אלינו עם רעיונות קונקרטיים לגבי דברים בהם אתם יכולים לקחת חלק ולפתח או לשפר. אנחנו מאוד פתוחים לרעיונות, אך חשוב שתגיעו אלינו מספיק מגובשים ועם רעיון שלא יסיט אותנו מהדברים בהם אנו מתרכזים כרגע (שהם בעיקר פיתוח ושיפורים טכנולוגיים נוספים למערכת), זה יכול להיות סיוע בכתיבת כתבות למגזין, עיצוב של אזורים באתר שלדעתכם מצריכים ליטוש, שיפור עמוד השאלות ותשובות ולמעשה, כל דבר שעולה על רוחכם. כך אנחנו נוכל להמשיך בפיתוח הטכנולוגי, ואתם תוכלו לקחת חלק פעיל ולהתנדב במיזם טכנולוגי וחדשני שנוצר כדי לעזור לאנשים למצוא את החצי השני.

  • סייעו לנו להגיע לארגונים – אם אתם מכירים חברות או מקומות עבודה שעשויים להיות מעוניינים להעניק לנו חסות, ספרו לנו ולהם על זה. כך אנחנו נוכל להישאר פלטפורמה ללא תשלום בעבור כל האנשים שמחפשים מערכת יחסים משמעותית, הארגונים יהנו מחשיפה ואתם מקארמה. למעשה, אם אתם באמת רוצים להירתם ולסייע, זה כנראה יהיה הסיוע המשמעותי ביותר שתוכלו לעזור לנו בו. ניתן לקרוא מידע נוסף על עניין מתן החסויות והקארמה ממש כאן.

  • ספרו עלינו לחברים – אנחנו מזכירים את זה הרבה, אנחנו יודעים, אבל יש לנו סיבה טובה. ככל שיש יותר אנשים במערכת, האלגוריתם שלנו יכול למצוא מאצ'ים מדוייקים יותר בעבור כולם. למעשה, שיתוף של דייט בתשע פשוט עוזר לכולם: השיתוף מסייע לכם בשיפור הפוזיציה שלכם מול האלגוריתם, השיתוף מסייע למי ששיתפתם איתו או איתה למצוא באמצעות "דייט בתשע" מערכת יחסים משמעותית והשיתוף מסייע לשאר המשתמשים בפלטפורמה, מכיוון שכך יש סיכוי גבוה יותר שהאלגוריתם שלנו ימצא להם מאצ' מדויק יותר, כל זה בזכות השיתוף שלכם. מדהים, לא? מידע נוסף לגבי שיתוף עם חברים ניתן לקרוא כאן.
 
 

ליצירת קשר מכל סיבה אחרת, השתמשו בבקשה בטופס הזה.

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב