למצוא זוגיות אחרי גיל 35 – זה אפשרי?

לפני שתצעקו "כן" או "לא", כדאי שתקראו את הכתבה הזו. גם כי יש בתוכה סוג של הסבר למה אתם עדיין לבד, וגם כי יש בתוכה סוג של הסבר למה גם אחרי גיל 35 זה לא אומר עליכם כלום. 

מכל מקום אנחנו שומעים את כל הסיבות האפשריות לכך שאנחנו עדיין רווקים, ואיכשהו כולן קשורות בנו: אנחנו בררנים מידי, ילדותיים מידי, לא מספיק רציניים ובכלל אין זוגיות מושלמת ותמיד חייבים להתפשר. ובכל זאת, למרות שכולנו מכירים היטב את כל אלה, ואפילו מנסים להשתפר מדייט לדייט – עדיין המשימה של למצוא זוגיות, שלא לומר אהבה, הופכת קשה משנה לשנה. 

נראה שאחרי גיל 35 יש מי שיאמרו שהמשימה כמעט בלתי אפשרית. לא ברור אם זה נובע מתחושה אישית של כישלון או סתם מתסכול של עוד דייט גרוע, אבל אי אפשר לנתק את זה לגמרי מהמציאות – גיל 35 הוא כזה שבו אנחנו כבר מעוצבים כבני אדם, על כל האהבות, הרצונות והדעות שלנו, מסודרים בסוג של תבנית שמגדירה את מי שאנחנו או לפחות עוזרת לסביבה להגדיר. לכן, ככל שאנחנו מתבגרים ומתרגלים להוויה של הלבד, זה אכן הרבה יותר קשה להכניס אדם נוסף לתבנית הזו שבה אנחנו תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות העצמי. 

אבל, קשה זה עדיין לא בלתי אפשרי. בשנה האחרונה קמה סוג של "תנועה" של פנויים-פנויות בגילאים של 35 ומעלה (וגם קצת פחות, לא נהיה קנטרניים) שמנסים לחשוב בצורה אחרת ובעיקר להחיות את מה שכבר היה נדמה שגווע – צורות תקשורת שונות וניסיון אמיתי להקדיש את הזמן והאנרגיות הנדרשות למציאת זוגיות אמיתית ולא רק לחיפוש אחריה. אחרי שכבר נמאס לכולנו (או לפחות לרובנו) מהאפליקציות שבהן אנחנו מחליקים ימינה ושמאלה על פי התמונה, רק כדי למצוא סיכוי להתאמה ולעבור מיד לניסיון נוסף, שבות ועולות לאחרונה אפשרויות נוספות להיכרויות שפעם מזמן, כך מספרים, עשו את העבודה בצורה טובה ועם הזמן פינו את מקומם לשיטות אחרות. 

הנה כמה דברים שהולכים תופסים תאוצה לאחרונה, מי יודע –אולי גם אתם תמצאו לכם את השיטה המתאימה שתביא לכם אהבה.

למצוא זוגיות אחרי גיל 35

ערבי פנויים פנויות

כן כן, ממש כמו שזה נשמע. פעם, בשנות ה-80 של המאה ה-20, כדי להכיר אנשים חדשים לא היתה ברירה אלא לצאת מהבית. וכדי להכיר אנשים שגם מחפשים להכיר אנשים, היו מתארגנים ערבים שזה ייעודם – לרכז רווקים ורווקות (וגם גרושים/גרושות וכו') במקום אחד ולתת לדברים לזרום. עד לא מזמן זה היה נשמע לנו כל כך ארכאי (לפחות, ובכן, כמו שנות ה-80), אולם לאחרונה צצות ברשתות החברתיות יותר ויותר הזמנות לאירועים כאלה. 

כיאה לשנות ה-2000 פלוס, כמובן שלאירועים האלה יש אופי קצת שונה מאלה של לפני 30 שנה, אבל העיקרון דומה להפליא – חבורת אנשים שנבחרת בקפידה, יחס דומה של נשים לעומת גברים ורצון עז לצאת מהערב הזה עם קצה חוט שיוביל לחבל עבה וברור של אהבה. עדיין אין נתונים על אחוזי הצלחה, אבל אם כבר אנחנו מושקעים בערב הזה לפחות 250 ש"ח, ברור שניסיון כן ואמיתי להצליח יהיה פה. 

חברים וחברות 

עד ממש לא מזמן כשהייתם שואלים איזה חבר רווק "נו, מה עם אהבה?", הייתם מקבלים תשובה בסגנון "וואלה טוב לי בינתיים ככה, לא מחפש משהו רציני כל כך מהר". אבל את הזמן כידוע אי אפשר לעצור, והשנים שנוקפות מטרידות גם את אחרוני הרווקים ההוללים. נראה שגיל 35 מציין איזו נקודה שבה הם כבר פחות מתביישים לפנות לחברים ולהגיד שהם מחפשים קשר אמיתי ורציני, ואם מישהו מכיר מישהי פנויה, או שמע על מישהו שגם מחפש בעבודה או בקבוצת הכתיבה השבועית – אז שיגיד. 

כולם כמובן מאוד שמחים ואופטימיים ומבטיחים לומר משהו ברגע שימצאו את החצי השני שיכול להתאים, אבל גם כאן – ככל שאנחנו מתבגרים והזמן עובר, ההיצע יורד והאפשרויות מצטמצמות. ומשום שאנחנו לא אוהבים להתפשר, גם לא תמיד נסתפק במה שיש. אבל לפחות יש לנו תשובה טובה לחברים ששואלים מה יהיה. 

רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות מעולם לא היו בהגדרה שלהם כלי לחיפוש זוגיות, אבל כמובן שהתפשטותן במרחבי האינטרנט הביאה גם להיכרויות בלתי נמנעות ואף לפיתוח פיצ'רים ייעודיים כמו ה-Dating Book הזכור של פייסבוק. אחרי שעולם הדייטינג מצא את מקומות באפליקציות ייעודיות, הרשתות החברתיות די הפסיקו להתעסק בעניינים של בינו לבינה, אבל בזמן האחרון אנחנו שוב עדים לתופעה מעניינת וגם קצת, חייבים להודות, מחממת את הלב – פוסטים משתפכים של גברים ונשים אחרי גיל 35 (בדרך כלל) שאומרים סוג של "ניסיתי את כל הכיוונים, עכשיו אני הולך על כל הקופה ומה שיהיה יהיה". 

בדרך כלל מדובר בטקסט אישי וחשוף, בצירוף תמונה מחמיאה, שבצורה הכי ישירה מזמין אנשים לפנות למפרסם כדי לנסות ולהכיר. הטקסטים כמובן, חושפים את מה שהכותב/ת בוחרים לחשוף, אבל רק בעצם החשיפה יש אומץ רב והיא כשלעצמה זוכה למחמאות רבות (וגם כמובן לשיתופים לרוב, כדי להעלות את הסיכויים). וכך שבה ועלתה קרנן של הרשתות החברתיות בניסיון למצוא בהן את השידוך המושלם, ועל פי עדויות ממקור ראשון זה אפילו עובד לפעמים, או לפחות מביא לכמה דייטים עם פוטנציאל. 

אתרי הכרויות 

אחרי שלכולנו, פחות או יותר, נמאס מהאפליקציות המיידיות ששופטות אותנו על בסיס תמונה ו-150 תווים, אתרי ההיכרויות עושים רנסנס של ממש. לא מדובר על האתרים הישנים עם עיצוב של שנות ה-90 וממשק לא ידידותי בעליל, אלא על קונספט חדש של אתרים, כזה שמתאים את עצמו לדור הנוכחי שהתרגל לקבל (כמעט) הכל באוטומט. אלגוריתמים משוכללים שמקבלים את הנתונים שאתם מזינים ומתיימרים למצוא על פיהם מאצ' מושלם, התקשרות ישירה באמצעות שיחות וידאו ודגש על פוטנציאל ההצלחה ופחות על הכמות. 

אם פעם החוק שהוביל את האתרים והאפליקציות היה חוק המספרים הגדולים שאומר בעצם "יותר ניסיונות – יותר הצלחות", נראה שכל הצדדים קצת התעייפו מהמשחק והם מבקשים, אם אפשר, קצת פחות מסביב וקצת יותר תכלס. אתרי הכרויות מודרניים, ממש כמו זה שאתם קוראים עכשיו, מבינים את העניין ומנסים להתאים אותו לרצונות של המשתמשים, כי בסוף זה פחות משנה כמה הודעות אתם מקבלים ביום או לכמה דייטים אתם יוצאים בשבוע. מה שצריך זה בסך הכל התאמה אחת מוצלחת, ומכאן באמת שזה עליכם. כן, גם אחרי גיל 35. 

וכדי לשכלל עוד יותר את השיטה ולהתאים אותה כמה שניתן למציאות הזו, יצרנו את דייט בתשע – אתר שבו אנחנו מחפשים (ומוצאים!) עבורכם את הדייט הבא כדי שלא תצטרכו להתפזר.

ואתם? ובכן, אתם מתחברים לפאב שלנו באתר בכל סשן של דייטים (קצת לפני בעצם), ומקבלים וידאו דייט בהתאם להעדפות שלכם ובלי לצאת מהבית. שיטת ההתאמה של דייט בתשע מבטיחה בסבירות גבוהה שכמעט בכל סיבוב יהיה לכם דייט חדש, בשאיפה שמתישהו אתם כבר לא תצטרכו אותו יותר…

כדי שכל זה יקרה, פשוט הירשמו כאן לאתר בחמש דקות ומלאו את ההעדפות שלכם. אנחנו כבר נעשה את היתר 🙂 

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב