למצוא זוגיות אחרי גיל 35 – זה אפשרי?

לפני שתצעקו "כן" או "לא", כדאי שתקראו את הכתבה הזו. גם כי יש בתוכה סוג של הסבר למה אתם עדיין לבד, וגם כי יש בתוכה סוג של הסבר למה גם אחרי גיל 35 זה לא אומר עליכם כלום. 

מכל מקום אנחנו שומעים את כל הסיבות האפשריות לכך שאנחנו עדיין רווקים, ואיכשהו כולן קשורות בנו: אנחנו בררנים מידי, ילדותיים מידי, לא מספיק רציניים ובכלל אין זוגיות מושלמת ותמיד חייבים להתפשר. ובכל זאת, למרות שכולנו מכירים היטב את כל אלה, ואפילו מנסים להשתפר מדייט לדייט – עדיין המשימה של למצוא זוגיות, שלא לומר אהבה, הופכת קשה משנה לשנה. 

נראה שאחרי גיל 35 יש מי שיאמרו שהמשימה כמעט בלתי אפשרית. לא ברור אם זה נובע מתחושה אישית של כישלון או סתם מתסכול של עוד דייט גרוע, אבל אי אפשר לנתק את זה לגמרי מהמציאות – גיל 35 הוא כזה שבו אנחנו כבר מעוצבים כבני אדם, על כל האהבות, הרצונות והדעות שלנו, מסודרים בסוג של תבנית שמגדירה את מי שאנחנו או לפחות עוזרת לסביבה להגדיר. לכן, ככל שאנחנו מתבגרים ומתרגלים להוויה של הלבד, זה אכן הרבה יותר קשה להכניס אדם נוסף לתבנית הזו שבה אנחנו תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות העצמי. 

אבל, קשה זה עדיין לא בלתי אפשרי. בשנה האחרונה קמה סוג של "תנועה" של פנויים-פנויות בגילאים של 35 ומעלה (וגם קצת פחות, לא נהיה קנטרניים) שמנסים לחשוב בצורה אחרת ובעיקר להחיות את מה שכבר היה נדמה שגווע – צורות תקשורת שונות וניסיון אמיתי להקדיש את הזמן והאנרגיות הנדרשות למציאת זוגיות אמיתית ולא רק לחיפוש אחריה. אחרי שכבר נמאס לכולנו (או לפחות לרובנו) מהאפליקציות שבהן אנחנו מחליקים ימינה ושמאלה על פי התמונה, רק כדי למצוא סיכוי להתאמה ולעבור מיד לניסיון נוסף, שבות ועולות לאחרונה אפשרויות נוספות להכרויות שפעם מזמן, כך מספרים, עשו את העבודה בצורה טובה ועם הזמן פינו את מקומם לשיטות אחרות. 

הנה כמה דברים שהולכים תופסים תאוצה לאחרונה, מי יודע –אולי גם אתם תמצאו לכם את השיטה המתאימה שתביא לכם אהבה.

למצוא זוגיות אחרי גיל 35

ערבי פנויים פנויות

כן כן, ממש כמו שזה נשמע. פעם, בשנות ה-80 של המאה ה-20, כדי להכיר אנשים חדשים לא היתה ברירה אלא לצאת מהבית. וכדי להכיר אנשים שגם מחפשים להכיר אנשים, היו מתארגנים ערבים שזה ייעודם – לרכז רווקים ורווקות (וגם גרושים/גרושות וכו') במקום אחד ולתת לדברים לזרום. עד לא מזמן זה היה נשמע לנו כל כך ארכאי (לפחות, ובכן, כמו שנות ה-80), אולם לאחרונה צצות ברשתות החברתיות יותר ויותר הזמנות לאירועים כאלה. 

כיאה לשנות ה-2000 פלוס, כמובן שלאירועים האלה יש אופי קצת שונה מאלה של לפני 30 שנה, אבל העיקרון דומה להפליא – חבורת אנשים שנבחרת בקפידה, יחס דומה של נשים לעומת גברים ורצון עז לצאת מהערב הזה עם קצה חוט שיוביל לחבל עבה וברור של אהבה. עדיין אין נתונים על אחוזי הצלחה, אבל אם כבר אנחנו מושקעים בערב הזה לפחות 250 ש"ח, ברור שניסיון כן ואמיתי להצליח יהיה פה. 

חברים וחברות 

עד ממש לא מזמן כשהייתם שואלים איזה חבר רווק "נו, מה עם אהבה?", הייתם מקבלים תשובה בסגנון "וואלה טוב לי בינתיים ככה, לא מחפש משהו רציני כל כך מהר". אבל את הזמן כידוע אי אפשר לעצור, והשנים שנוקפות מטרידות גם את אחרוני הרווקים ההוללים. נראה שגיל 35 מציין איזו נקודה שבה הם כבר פחות מתביישים לפנות לחברים ולהגיד שהם מחפשים קשר אמיתי ורציני, ואם מישהו מכיר מישהי פנויה, או שמע על מישהו שגם מחפש בעבודה או בקבוצת הכתיבה השבועית – אז שיגיד. 

כולם כמובן מאוד שמחים ואופטימיים ומבטיחים לומר משהו ברגע שימצאו את החצי השני שיכול להתאים, אבל גם כאן – ככל שאנחנו מתבגרים והזמן עובר, ההיצע יורד והאפשרויות מצטמצמות. ומשום שאנחנו לא אוהבים להתפשר, גם לא תמיד נסתפק במה שיש. אבל לפחות יש לנו תשובה טובה לחברים ששואלים מה יהיה. 

רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות מעולם לא היו בהגדרה שלהם כלי לחיפוש זוגיות, אבל כמובן שהתפשטותן במרחבי האינטרנט הביאה גם להיכרויות בלתי נמנעות ואף לפיתוח פיצ'רים ייעודיים כמו ה-Dating Book הזכור של פייסבוק. אחרי שעולם הדייטינג מצא את מקומות באפליקציות ייעודיות, הרשתות החברתיות די הפסיקו להתעסק בעניינים של בינו לבינה, אבל בזמן האחרון אנחנו שוב עדים לתופעה מעניינת וגם קצת, חייבים להודות, מחממת את הלב – פוסטים משתפכים של גברים ונשים אחרי גיל 35 (בדרך כלל) שאומרים סוג של "ניסיתי את כל הכיוונים, עכשיו אני הולך על כל הקופה ומה שיהיה יהיה". 

בדרך כלל מדובר בטקסט אישי וחשוף, בצירוף תמונה מחמיאה, שבצורה הכי ישירה מזמין אנשים לפנות למפרסם כדי לנסות ולהכיר. הטקסטים כמובן, חושפים את מה שהכותב/ת בוחרים לחשוף, אבל רק בעצם החשיפה יש אומץ רב והיא כשלעצמה זוכה למחמאות רבות (וגם כמובן לשיתופים לרוב, כדי להעלות את הסיכויים). וכך שבה ועלתה קרנן של הרשתות החברתיות בניסיון למצוא בהן את השידוך המושלם, ועל פי עדויות ממקור ראשון זה אפילו עובד לפעמים, או לפחות מביא לכמה דייטים עם פוטנציאל. 

אתרי הכרויות 

אחרי שלכולנו, פחות או יותר, נמאס מהאפליקציות המיידיות ששופטות אותנו על בסיס תמונה ו-150 תווים, אתרי ההיכרויות עושים רנסנס של ממש. לא מדובר על האתרים הישנים עם עיצוב של שנות ה-90 וממשק לא ידידותי בעליל, אלא על קונספט חדש של אתרים, כזה שמתאים את עצמו לדור הנוכחי שהתרגל לקבל (כמעט) הכל באוטומט. אלגוריתמים משוכללים שמקבלים את הנתונים שאתם מזינים ומתיימרים למצוא על פיהם מאצ' מושלם, התקשרות ישירה באמצעות שיחות וידאו ודגש על פוטנציאל ההצלחה ופחות על הכמות. 

אם פעם החוק שהוביל את האתרים והאפליקציות היה חוק המספרים הגדולים שאומר בעצם "יותר ניסיונות – יותר הצלחות", נראה שכל הצדדים קצת התעייפו מהמשחק והם מבקשים, אם אפשר, קצת פחות מסביב וקצת יותר תכלס. אתרי הכרויות מודרניים, ממש כמו זה שאתם קוראים עכשיו, מבינים את העניין ומנסים להתאים אותו לרצונות של המשתמשים, כי בסוף זה פחות משנה כמה הודעות אתם מקבלים ביום או לכמה דייטים אתם יוצאים בשבוע. מה שצריך זה בסך הכל התאמה אחת מוצלחת, ומכאן באמת שזה עליכם. כן, גם אחרי גיל 35. 

וכדי לשכלל עוד יותר את השיטה ולהתאים אותה כמה שניתן למציאות הזו, יצרנו את חמישי בתשע – אתר שבו אנחנו מחפשים (ומוצאים!) עבורכם את הדייט השבועי כדי שלא תצטרכו להתפזר. ואתם… ובכן, אתם מתחברים לפאב שלנו באתר בכל יום חמישי בתשע (קצת לפני בעצם), ומקבלים וידאו דייט בהתאם להעדפות שלכם ובלי לצאת מהבית. שיטת ההתאמה של חמישי בתשע מבטיחה בסבירות גבוהה שכמעט בכל שבוע יהיה לכם דייט חדש, בשאיפה שמתישהו אתם כבר לא תצטרכו אותו יותר…

כדי שניפגש כאן שוב ביום חמישי בתשע בדייט שלכם, פשוט הירשמו כאן לאתר בחמש דקות ומלאו את ההעדפות שלכם. אנחנו כבר נעשה את היתר 🙂 

בכל יום חמישי יש כבר סבב דייטים פעיל שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

חמישי בתשע לוגו
הצטרפו אלינו
בואו לקרוא עוד על השירות שלנו, זה בחינם לגמרי!
אהבתם את המאמר ? שתפו בקליק עכשיו
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי יעניין אתכם גם
אהבה יוצרת מציאות
אהבה יוצרת מציאות – על החשיבות של אהבה וזוגיות בחיים שלנו

היא הופכת את החיים לקלים יותר, מאפשרת לנו להביא את עצמנו יותר לידי ביטוי ולהתפתח, מחזקת את ההתמודדות עם האתגרים והקשיים בדרך ואפילו מפרישה הורמונים שחשובים לגוף כדי להישאר בריאים ושמחים – כל הסיבות לחפש אהבה או לפחות זוגיות טובה, ולהזדקן איתה באושר ועושר.

קרא עוד »
למה קשה למצוא אהבה
למה כל כך קשה לנו למצוא אהבה?

משיכה, תקשורת טובה, כימיה וגם קצת מזל – כל אלה הם מרכיבים חיוניים בתפריט שבעזרתו אנחנו מחפשים אהבה. אז למה זה כל כך קשה? האם זה רק בראש שלנו, או שבאמת המציאות הופכת קשה מיום ליום והאפשרויות הולכות ונסגרות?

קרא עוד »
שפת גוף בדייטים
על שפת גוף בדייטים ומה היא אומרת

לא צריך להיות מומחים לשפת גוף כדי להבין מה הצד השני חושב על הדייט שלכם והאם הוא נהנה או מחכה לרגע הנכון לברוח. קבלו כמה טיפים שיעזרו גם לכם לקרוא ולהבין את שפת הגוף ולשפר את אחוזי ההצלחה שלכם בדייטים.

קרא עוד »
למה צריך לשים לב בדייט ראשון
למה צריך לשים לב בדייט ראשון?

דייט ראשון הוא אירוע שיכול להיות חוויה מסעירה, אינטימית ומרגשת שעשויה להוביל לתחילתה של מערכת יחסים נפלאה, אבל הוא יכול להיות גם כישלון ומכה אנושה לאגו ולביטחון העצמי. בשמירה על כמה כללים בסיסיים, אפשר לשפר משמעותית את הסיכוי שתקבלו את האפשרות הראשונה.

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב