כמה זה עולה?

קודם כל, זה לא...

מאז ומתמיד הצענו דייט שבועי ללא תשלום, זה לא השתנה. פעם בשבוע תוכלו לעלות אצלנו לדייט ללא תשלום. מבחינתנו לכולם מגיעה אהבה, בעבר פעלנו רק בימי חמישי וכיום לנוחיותכם אנחנו פועלים בשני ימים בשבוע: שלישי וחמישי. כך שתוכלו לבחור את היום שמתאים לכם ואפילו להחליף בין הימים במידה ותחליטו שמסתדר לכם לעלות ביום אחר.

דייט שבועי

ללא תשלום
  • לבחירתכם, ביום שלישי או חמישי בכל שבוע. ללא הגבלה על מספר השבועות, אין בעיה להחליף בין הימים.

דמי רצינות

30
  • רק אם בא לכם להראות לאלגוריתם שאתם רציניים ולתמוך במיזם על הדרך.

דייט נוסף

65
  • אם אתם רוצים להאיץ את התהליך של מציאת הפרטנר ולעלות לדייט גם ביום שלישי וגם ביום חמישי. בכל אופן, מדובר בדייט אחד בערב.
  • התשלום הוא חד פעמי, לא מתחדש, ומשאיר לכם את השליטה לכמה דייטים אתם רוצים לעלות ומתי.

  • שילמתם ולא נמצא לכם דייט? פשוט לא יתבצע חיוב. הבריזו לכם או שהצד השני לא כיבד את קוד ההתנהגות? תודיעו לנו תוך 3 שעות מתחילת הדייט ותקבלו את הכסף בחזרה. מבחינתנו להוגנות יש ערך עליון במערכת.

  • דייט ללא תשלום ניתן אחת לכל 7 ימים ולא לפי שבוע קלנדרי.

הדייט השבועי שלכם הוא ללא תשלום

בכל שבוע תוכלו לבחור אם לעלות לדייט ביום שלישי או חמישי ללא כל תשלום. אם תבחרו, תוכלו לשלם דמי רצינות לפני הדייט. דמי הרצינות הם למעשה סיגנל עבור האלגוריתם שלנו לכך שאתם לוקחים את הערב הזה… ברצינות.

מהם דמי רצינות?

דמי רצינות הם סיגנל נוסף לאלגוריתם שלנו. כפי שאנחנו מספרים לכם באופן מאוד גלוי, המאצ'ים נקבעים על ידי אלגוריתם שפיתחנו. האלגוריתם מתבסס על אחוזי ההתאמה בינכם לבין הפרטנרים הפוטנציאלים על פי השאלות עליהם עניתם. בנוסף, האלגוריתם מנסה לחזות את החוויה אותה האלגוריתם צופה שתעניקו לצד השני, משתמש שהבריז למשל, מוריד לעצמו את הסיכוי לקבל דייט בעתיד. ישנם כמובן פרמטרים נוספים אשר משפיעים על האלגוריתם ונלקחים בחשבון, אתם מוזמנים לקרוא עליהם בהרחבה בעמוד האלגוריתם. משתמש שבחר לשלם דמי רצינות, באופן טבעי יראה לאלגוריתם שלנו שהוא יותר רציני לגבי הערב.

מה לגבי דייט נוסף באותו השבוע?

האלגוריתם שלנו עושה כמיטב יכולתו, אנחנו מבטיחים לכם. אנחנו גם ממשיכים לשפר אותו כל הזמן. אבל נגיד לכם בכנות, כדי למצוא מערכת יחסים משמעותית, ככל הנראה תצטרכו לפגוש יותר מפרטנר אחד אצלנו. דייט נוסף בשבוע מאפשר לכם פשוט להאיץ את התהליך. התשלום הוא חד פעמי ולא מתחדש. כלומר, תוכלו לבחור בכל פעם מחדש אם אתם רוצים לעלות לדייט נוסף או לא.

ואם אני רוצה יותר מדייט אחד בערב?

כרגע אנחנו לא מאפשרים יותר מדייט אחד בערב. כשאתם עולים לדייט, חשוב שתתנו את מלוא תשומת הלב לפרטנר שנבחר לכם לאותו הערב. אלו הם חלק מהערכים שאנחנו מנסים להנחיל פה ב"דייט בתשע". לדעתנו מדובר באחת מנקודות הבידול המשמעותיות ביותר ביחס לאפליקציות השונות, שרק מעודדות את תרבות השפע המדומה.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב