כך תמצאו אהבה

שנת 2020 תיזכר לעד כשנת הקורונה, שבה הסיכויים שלנו למצוא אהבה אמיתית נפגע בצורה קשה עקב חוסר היכולת שלנו להיפגש ולהיות בחברה. ליקטנו עבורכם כמה אבני דרך חשובות במסע לעבר האהבה, והצעה אחת מחוץ לקופסה לאיך אפשר בכל זאת לצאת לדייט בימים האלה. 

מי מאיתנו לא רוצה למצוא אהבה? סביר שבסופו של יום זו השאיפה של כולנו. לא טוב היות האדם לבדו, נכתב עוד בספר בראשית, ומאז מנסה האדם ללא הרף למצוא לעצמו את החצי השני שיצטרף אליו במסע החיים. לצורך כך, כבר אין צורך לנסות ולהרשים בן או בת זוג פוטנציאליים עם פרי מעץ הדעת, ובשנת 2020 אנחנו כבר מדברים בפלטפורמות דיגיטליות. כולנו מכירים את האפשרויות השונות ברשת, ואנחנו משערים שרובכם גם מנסים אותן ואפילו מצליחים למצוא מפעם לפעם דייט מוצלח שאולי נמשך גם מעבר לזה. 

אבל אם אתם כאן וקוראים את זה, כנראה שאהבה של ממש עוד לא מצאתם, ובשביל זה אנחנו כאן. לא כדי להבטיח לכם למצוא אחת, אבל כן כדי לדבר על זה ולנסות להבין איך מתקדמים מדייט מוצלח אחד או שניים למשהו רציני יותר. לא מעט מכשולים ומחסומים שצברנו במהלך החיים עומדים לנו בדרך, ושווה לדבר עליהם רגע כדי לבחון  – האם זה באמת מה שמפריע לנו למצוא אהבה? 

אהבה ממבט ראשון

נתחיל בלשבור מיתוס. כולנו ראינו עשרות סרטים רומנטיים שבהם מבט אקראי בין שני אנשים מוביל לסיפור אהבה מושלם שנמשך אל מעבר לאופק. זה נפלא, אבל לצערנו תסריטים כאלה נמצאים לרוב בהוליווד ופחות בחיים שלנו. אם נחפש כל הזמן את הפרפרים בבטן בכל מפגש מחדש, סביר שנתאכזב. אהבה היא דבר נהדר, אבל כדי לשמר אותה לא מספיקים החומרים שהמוח מפריש בשבועיים הראשונים, אלא צריך גם להמשיך ולעבוד בזה אחרי שהם נמוגים – להכיר את הפרטנר באמת, להיות קשובים, לצבור חוויות משותפות ולבחון האם באמת שניכם מתאימים זה לזה לטווח הארוך. נכון, זה נשמע פחות רומנטי מפרפרים, אבל באמת שרק ככה זה יכול לעבוד. 

אומרים שאני אינני אני

אז תהיו אתם! בעיה מוכרת אחרת היא הניסיון להרשים את הצד השני באמצעות סיפורים מעט מוגזמים, משחקים או העצמה בהצגה של דברים. יכול להיות שזה נובע מהתרגשות או מרצון כן ואמיתי שזה יצליח, אבל באופן אירוני זה דווקא מקטין את סיכוי ההצלחה, משום שסופו כל בלון להתפוצץ, ותסמכו עלינו – אתם ממש לא רוצים שהוא יתפוצץ לכם בפנים. אם אתם באמת רוצים למצוא אהבה, כזו שגם תאהב אתכם בחזרה, אתם צריכים להיות מי שאתם. הרי לא הייתם רוצים להתאהב במישהו או מישהי ואז לגלות שבעצם התאהבתם בסיפור ולא באדם, נכון? אז זה עובד בדיוק אותו דבר גם ההפך. היו עצמכם ותנו לצד השני להכיר אתכם באמת. זה ישפר פלאים את הסיכוי שהוא יאהב את מה שהוא רואה מול העיניים. 

רשימות זה למכולת

לכל אחד מאיתנו יש העדפות שונות לגבי הפרטנר הפוטנציאלי – איך הוא ייראה, מה הוא ייעשה, גיל, השכלה ועוד ועוד פרמטרים שמצטברים לרשימת מכולת שאיתה בדרך כלל אנחנו יוצאים לכל דייט. במהלך הדייט, ואולי בסופו, בדרך כלל אנחנו מנסים להשוות את מי שנמצא מולנו לרשימה הזו, ואז – הפתעה הפתעה – מתאכזבים לגלות שכמעט אין בחיים התאמות של 100% וממהרים לפסול ולעבור לאפשרות הבאה. האמת היא, שאם הדייט מצא חן בעיניכם, השיחה זרמה ואהבתם את מה שראיתם – אתם מוזמנים לזרוק את הרשימות שלכם לפח האשפה הקרוב. הן לא רלוונטיות כל עוד אתם מרגישים טוב וכיף בחברת הפרנטר. תענו לנו אתם – אם נעים לכם, וזורם וכיף ואתם ממש מחכים לרגע שתפגשו שוב את הפרטנר, האם באמת זה משנה אם יש לו אוטו חדש או תואר ראשון? 

אבל מה אם יש משהו יותר טוב?

תנו לנו לגלות לכם משהו – אם כל הזמן תהיו עסוקים בחיפוש אחר משהו "יותר טוב", לעולם לא תמצאו אותו! השפע הכמעט אינסופי ושלל האפשרויות להכיר ולמצוא אהבה הכניסו אותנו לבעיה – איך אפשר לבחור? יש דעה רווחת שעל פיה רצוי לצאת עם יותר מדייט אחד במקביל כדי "לשמור על האופציות פתוחות" ולהשאיר את הבחירה בידנו. אבל האמת היא שבמקרה כזה הסיכוי שיתפתח משהו רציני עם אחד מהם הוא קלוש מאוד. אתם לא באמת תהיו שם עם אף אחד ותחשבו כל הזמן על הדייט הבא במקום להתרכז במה שמולכם. "תפסת מרובה לא תפסת" אומר הפתגם הידוע ואין נכון ממנו בעניין הזה – תנו לעצמכם הזדמנות ואפשרות למשהו אמיתי, וזה יכול לקרות רק כאשר תעניקו את מלא תשומת הלב למי שמולכם באותו רגע, ורק אם החלטתם שלא מתאים אז עברו הלאה. 

בדיוק בהתאם לגישה הזו יצרנו את "דייט בתשע" – פלטפורמה שמעדיפה את המיקוד על פני הכמות ונותנת לכם את האפשרות לדייט אחד ממוקד (או יותר, לפי בחירתכם), אבל עם סיכויים גבוהים של התאמה ובעיקר עם ראש נקי (אנחנו מסדרים לכם את הפגישה) כדי שתוכלו להתכונן כראוי ולהיות במיטבכם. לא רק זו – הדייטים שאנחנו מסדרים לכם הם וירטואליים באמצעות וידאו צ'ט, כך שגם בימי הקורונה המעורפלים תוכלו להיפגש ולהכיר בצורה רצינית, על בסיס התאמה שמייצר האלגוריתם שלנו. 

אם אתם באמת מחפשים אהבה ולא מחפשים לחפש אהבה – הירשמו עכשיו ואולי כבר בסשן הדייטים הקרוב תמצאו אותה.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב