ארגון נותן חסות

אנחנו בחמישי בתשע פועלים מתוך רצון אמיתי לסייע לאנשים להכיר בצורה קצת שונה, פחות "סליזית", עם יותר כבוד לאנשים ולרצון העמוק שלהם למצוא ולהיות חלק ממערכת יחסים  משמעותית.

אנחנו עושים הכל כדי לשמור את חמישי בתשע ללא תשלום עבור מי שמשתמשים במערכת ורוצים למצוא ולהיות חלק ממערכת יחסים משמועתית. הדרך שעברנו עד כה הייתה ארוכה מאוד – משלב הרעיון (מרץ 2020) ועד אלפי דייטים שכבר נוהלו ויצאו לדרך על ידי האלגוריתם שלנו, וממשיכים לצאת בכל יום חמישי. מבחינתנו, הדרך ממש לא נגמרה ובקושי התחילה, יש לנו תוכניות ע-נ-ק-י-ו-ת עבורכם ועבור כל מי שמחפש מערכת יחסים משמעותית בתקופה הדיגיטלית בה אנחנו נמצאים. אנחנו פשוט באמת משוכנעים שאנחנו יכולים לעשות את זה יותר טוב מאיך שזה נעשה היום באפליקציות השונות שפועלות בעיקר בעבור רווח כלכלי, בעוד אנחנו מנסים לפעול ולשים דגש על רווח חברתי – תוך שאנחנו מיושרים לחלוטין עם הצרכים והרצונות של משתמשי המערכת.

על אף שהשירות שלנו כבר פעיל, אנחנו מקדישים אין סוף מאמצים כדי לשפר, לשכלל, לדייק ולתחזק אותו. אנחנו משקיעים לא מעט כסף וזמן כדי לראות את הדבר הזה קורה. הסיבה פשוטה: אנחנו לא יכולים לחשוב על דרך טובה יותר לנצל את הזמן שלנו בעולם הזה מאשר לחבר בין אנשים ולסייע במציאת מערכות יחסים משמעותית ואהבה.

מהו ארגון נותן חסות?

ארגון נותן חסות הינו ארגון (חברה או מקום עבודה) אשר מתחבר לאידיאולוגיה שלנו, חולק איתנו ערכים משותפים ובוחר לתמוך בחמישי בתשע כדי שנוכל להמשיך להתפתח ולהנגיש את השירות לאנשים נוספים, אשר רוצים למצוא מערכת יחסים משמעותית. אנחנו מאמינים שארגונים בעלי חזון חיובי וערכים חברתיים מושכים אליהם באופן טבעי גם אנשים כאלו, וכאן נכנסת הקארמה לתמונה.

מה הקשר לקארמה?

"קארמה הוא מושג שמקורו בדתות הודיות, שמתאר מחזור מלא של יחסי סיבה-תוצאה. עקרון מרכזי הוא שהכוונה והמעשים של בן אדם משפיעים על העתיד של אותו בן אדם, כאשר מעשים טובים ישפיעו על קארמה טובה ועל האושר העתידי של הבן אדם ולהפך" (מתוך ויקיפדיה)

כדי שנוכל להמשיך לתחזק, לפתח, לממן ולהקדיש את עצמנו עוד ועוד לחמישי בתשע, אנחנו צריכים את היכולת הכלכלית לקיים את המיזם. מכיוון שאנחנו מאוד רוצים לשמור את חמישי בתשע ללא תשלום עבור אנשים שמחפשים מערכות יחסים משמעותיות ואהבה, אנחנו פונים לארגונים שיכולים לתמוך בנו. באופן הזה הארגונים שתומכים בנו נהנים מערכים עסקיים וחברתיים (כפי שמפורט כאן), אנחנו יכולים להמשיך לתחזק את המיזם ואתם נהנים מקארמה טובה, למעשה, אנחנו מציעים לכל מי שעובד או קשור לארגון שבחר לתמוך בנו לחבר את החשבון שלו לארגון כדי שנוכל לעזור לקארמה להגיע אליכם.

איך קארמה באה לידי ביטוי?

הקארמה היא נדבך נוסף באלגוריתם שלנו, היא נותנת עוד דחיפה קטנה במציאת המאצ' למי שמסייע ותומך בחמישי בתשע כדי שנוכל להמשיך ולפעול עבור כולם. אתם עוזרים לנו והקארמה משיבה לכם כגמולכם – היא מעלה את הסיכוי לקבל מאצ' מתאים יותר, אך חשוב לציין שאנחנו לא יכולים להתחייב שבהכרח יימצא לכם מאצ' מכיוון שלאלגוריתם יש שיקולים נוספים. על כל פנים, חשוב לזכור שקארמה איננה באה להחליף את הפעולות ה"רגילות" שבאפשרותכם לעשות כדי לשפר את הסיכויים שלכם לקבל מאצ' מתאים או מאצ' כלשהו בכלל.

למי הקארמה לא תעזור?

משתמשים אשר מבריזים מדייטים, לא מכבדים את קוד ההתנהגות במהלך הדייט (מדברים בגסות, עולים לדייטים ממקומות רועשים או יוצאים מהדייט עוד לפני שהוא התחיל) לא יוכלו להנות מקארמה.

שורה תחתונה

כדי שנוכל לגדול, לצמוח, להתפתח והכי חשוב, לעשות זאת מבלי לגבות תשלום מהאנשים שמשתמשים בחמישי בתשע במטרה למצוא מערכת יחסים משמעותית, נצטרך תמיכה. אנחנו מאמינים שישנם מספיק ארגונים בעלי אידיאולוגיה דומה לשלנו, שחולקים איתנו ערכים משותפים ושירצו לסייע לנו לעשות טוב בעולם (אם אתם רוצים לתמוך בנו בתור משתמשים במערכת אתם מוזמנים לעשות זאת דרך העמוד הזה).

יצרנו מודל Win משולש בו גם הארגון נהנה מהתמיכה בפלטפורמה (פרטים מלאים כאן), גם מי שמשתמש בחמישי בתשע נהנה (קארמה כפי שמפורט בעמוד הזה) וגם אנחנו יכולים להמשיך לגדול ותחזק את הפלטפורמה בעבור כולם.

חושבים שזה יכול לעניין את המנהל שלכם בעבודה? מישהו ממשאבי אנוש או ממחלקת השיווק? שלחו לו מידע נוסף בווטסאפ או צרו איתנו קשר באמצעות עמוד יצירת הקשר

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב