"האלגוריתם"

חשוב לנו שתדעו איך אנחנו דואגים לבחור לכם את המאצ' המושלם.

שיטת ההתאמה שלנו מבוססת על אלגוריתם שפיתחנו, אלגוריתם אולי עשויה להישמע כמו מילה מפוצצת, אבל בתכלס מאוד פשוט להסביר מה זה: זוהי למעשה השיטה בה אנו משתמשים כדי למצוא עבורכם מאצ'. כלומר, למצוא את מי שהכי מתאים לכם ואיתו נרצה שתיפגשו בערב הדייטים בשעה 21:00. אנחנו עושים את זה עלי ידי שילוב מאפייני הבסיס עם העדפות הבסיס: הגיל, המין והאזור הגיאוגרפי, כל אחד ואחת על פי בחירותיו בתהליך הרישום, ומכניסים פנימה קצת מה-"Matching Powder" שלנו, לפי שאלות עליהן אתם והפרטנר המיועד עניתם. כמובן שאנחנו משפרים את המערכת כל הזמן על פי הפידבקים שאתם נותנים לנו אחרי כל דייט, ועל בסיס דברים שהאלגוריתם שלנו "לומד" תוך כדי התהליך.

אבל רגע! למי אנחנו מחפשים את המאצ' קודם?? זו למעשה הנקודה החשובה שאנחנו רוצים להסביר לכם בעמוד הזה. אם למשל יש לנו במערכת 10,000 אנשים שמחפשים מאצ', ממי נתחיל? מי יקבל את המאצ' הממוקד ביותר? הרי ברור שיכול להיות מצב שמישהו בסופו של התהליך ישאר בלי מאצ' (זה עצוב מאוד גם לנו, אבל לצערנו עשוי לקרות). אז האמת שגם זה חלק מהאלגוריתם שלנו – כל משתמש במערכת מקבל "רמת תעדוף" בתהליך קבלת המאצ' ולפי זה אנחנו מתחילים לבחור את המאצ'ים. חשוב לנו להיות שקופים אתכם כדי שתבינו איך זה עובד ומה אתם יכולים לעשות על מנת להעלות את הסיכוי שלכם לקבל מאצ' בערב הדייטים בשעה 21:00, אז הנה לפניכם רשימה של הדברים שאתם יכולים לעשות על מנת לשפר את הסיכויים שלכם לקבל מאצ', מתאים יותר או מאצ' כלשהו בכלל.

האם אפשר לשפר את הסיכויים שהמערכת תמצא דייט דווקא עבורי?

כן, לגמרי! ומעבר להתאמה על בסיס תחומי העניין, אלו בדיוק הדברים שהמערכת שלנו מתחשבת בהם כדי להחליט לחפש דייט דווקא עבורכם:

 1. ענו על השאלות – הכי חשוב! היכנסו לאזור האישי שלכם וענו על כל השאלות, לא רק הבסיסיות. אלו שאלות יחסית כלליות ובאמצעותן אנו יכולים למצוא לכם מאצ' מתאים יותר. ככל שתענו על יותר שאלות, מעבר לעובדה שאנחנו כמובן נוכל למצוא לכם מאצ' מתאים יותר, אנו גם נתעדף אתכם בתהליך בחירת המאצ' עצמו מהסיבה הפשוטה שזה מעלה את אחוזי ההצלחה.

 2. שתפו עם אנשים – Sharing is Caring. באפשרותכם לייצר ממש כאן קישור אותו תוכלו לשתף עם חברים בווטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם, מייל, טוויטר, מכתב בדואר ובכל דרך אחרת שאתם רואים לנכון! קודם כל, והכי חשוב, אתם עושים משהו נפלא ומדהים עבור החברים שלכם, בכך שאתם חושפים אותם ל"דייט בתשע", אולי גם הם ימצאו ככה את החצי השני שלהם. בנוסף, אנחנו ממש לא לוקחים את השיתופים שלכם כמובן מאליו ומאוד מעריכים אותם, אתם עוזרים לנו לגדול ולהגיע למשתמשים חדשים שיכולים להתאים למשתמשים אחרים שלנו ולכן אנחנו דואגים להעלות את הסיכויים שלכם לקבל מאצ' אצלנו במערכת. ככל שיותר אנשים יצטרפו דרך הלינק שלכם, כך הסיכויים שלכם לקבל מאצ' יעלו. אם אתם חוששים שיהיה לכם מאצ' עם מישהו שאתם מכירים וששיתפתם איתו את הלינק אז הסירו דאגה מלבכם – כדי שדבר כזה יקרה גם אתם וגם הם יצטרכו לאשר מצב כזה.

 3. סיימתם דייט? תנו פידבק – חשוב לנו להבין איך הייתה החוויה שלכם לאחר הדייט, האם הכל עבד כמו שצריך מבחינה טכנית? האם מצאנו לכם מאצ' לשביעות רצונכם? הפידבקים שלכם עוזרים לנו להשתפר! לכן, ככל שתקפידו יותר לתת לנו פידבקים נוכל למצוא לכם מאצ' יותר מתאים לפעם הבאה וכמובן להעלות את הסיכויים שלכם לקבל מאצ' בכלל.

 4. אל תבריזו מדייטים – הגעתם אלינו בערב הדייטים לפני השעה 20:45 ואישרתם הגעה לדייט? מעולה. ברגע שהספירה הסתיימה וקיבלתם כפתור ללחוץ עליו כדי להמשיך לדייט – תלחצו עליו ותמשיכו לדייט (: נשמע די הגיוני לא? חשבו על זה ככה: אם לא תעלו עם המאצ' שלכם לדייט אף אחד אחר לא יעשה את זה וזו למעשה… הברזה. עדיף להגיע, להיות מנומסים ולנהל שיחה קצרה של כמה דקות מאשר להבריז לחלוטין. הברזות פשוט יפגעו בסיכויים שלכם לקבל מאיתנו מאצ'ים בעתיד. שימו לב, במידה ולא נכנסתם באותו הערב ולאזור האישי ולא אישרתם הגעה לדייט של אותו הערב, זו ממש לא תיחשב הברזה והכל בסדר. לא חייבים להגיע לכל ערב דייטים.

 5. כבדו את קוד ההתנהגות והשאירו חוויה חיובית – אם כבר פיניתם שעה בערב בשביל דייט דרך הפלטפורמה, דאגו בבקשה לעשות זאת ממקום שמתאים לכך. דייטים ממקומות רועשים, מהאוטו או מהדרך לאנשהו הם לא לעניין ולא תואמים את הציפייה של הצד השני מכם. בנוסף, אם האלגוריתם קצת פחות קלע בדיוק למה שחיפשתם הפעם, זה אמנם מבאס, אך עשוי לקרות. אנחנו בכל זאת מבקשים מכם להשאיר את הצד השני עם חוויה חיובית, לא להתנתק ישר מבלי להחליף כמה מילים בנימוס, ולזכור שבצד השני ישנו מישהו או מישהי שחיכו לרגע הזה. פידבקים חוזרים ונשנים על משתמשים של מכבדים את קוד ההתנהגות יפגעו בסיכוי שלכם לקבל מאצ' בעתיד.

 6. לא קיבלתם דייט? לא נורא – אם התחברתם לאזור האישי בערב הדייטים החל מ-20:00, אישרתם הגעה לדייט, השעון ספר לאחור אבל כשהגיעה השעה המיוחלת סיפרנו לכם שלא מצאנו לכם דייט (זה עצוב אבל עשוי לקרות), אל תתבאסו יותר מידי וממש אל תאבדו תקווה. ההפך הוא הנכון, האלגוריתם שלנו ידאג "לפצות" אתכם בפעם הבאה! אנחנו שואפים שכל המשתמשים שלנו יקבלו מאצ'ים ומצב בו לא קיבלתם מאצ' הפעם מאוד מעלה את הסיכויים שלכם בפעם הבאה.

 7. ספרו עלינו לארגון אליו אתם קשורים – על מנת שנוכל להפעיל את "דייט בתשע" מבלי לגבות תשלום מהמשתמשים, אנו מסתמכים על ארגונים שיעניקו לנו חסות, שהיא למעשה תמיכה כלכלית במיזם. אל דאגה, אנחנו לא נשארים חייבים והארגונים שבוחרים לתת לנו חסות נהנים מערכים חברתיים ועסקיים בחזרה. למעשה, יצרנו מודל Win משולש בו כולם נהנים: הארגונים בכך שהם זוכים לחשיפה, אתם נהנים מקארמה (שהיא למעשה דחיפה נוספת לאלגוריתם) ואנחנו יכולים להמשיך להפעיל את דייט בתשע ללא תשלום בעבור כולם (אז ברור למה מגיע לכם קארמה, כן?).

 8. קחו חלק פעיל בקהילה – אנחנו פה בשבילכם ונשמח אם תוכל להיות פה חזרה גם בשבילנו, מבחינתנו זה אומר הרבה ואנחנו מאוד מעריכים את זה. כל פעולה כזו שתעשו תסייע לנו להגיע ליותר אנשים שנוכל להפוך לשמחים בכך שנמצא להם מאצ' מתאים לדייט. לכן, אנחנו דואגים להפוך גם אתכם לשמחים על ידי סיכוי יותר גבוה לקבל מאצ' בפעם הבאה. מדובר בפעולה פשוטה יחסית עבורכם, אבל לנו זה עוזר לעשות את השינוי המיוחל בעולם הדייטים.

  • כתבו לנו פוסט מעניין לפייסבוק או כתבה למגזין – אתם מאוד מוזמנים לשלוח לנו פוסטים וכתבות מעניינות. במידה והם יעלו לאתר או לפייסבוק שלנו, אנחנו מבטיחים לא להישאר חייבים, ניתן לשלוח דרך העמוד הזה.

  • Share – אמנם כבר אמרנו אבל נגיד לכם שוב: עזרו לנו לגדול, עשו טוב לאחרים ובמקביל הסיכויים שלכם  לקבל מאצ' ישתפרו פלאים. לחצו כאן ליצירת לינק לשיתוף.

אנחנו יודעים שזה לא מובן מאליו לחשוף בפניכם את הדברים האלו, מערכת אחרות לא עושות את זה (וחבל), אבל מבחינתנו שקיפות היא שם המשחק. ברור לנו שלבד, ללא סיוע מהקהילה שלנו לא נוכל להתקדם למקום שאנחנו רוצים להיות בו, ולכן אנחנו מודים לכם מאוד על כל סיוע ושמחים להיות פה בשבילכם כדי למצוא לכם דייט איכותי (:

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב