אתר הכרויות או אפליקציית סוויפים?

לפעמים מרוב עצים לא רואים את היער – איך נדע אם עדיף לנו להשתמש באפליקציית סוויפים או באתר היכרויות, או אולי בעצם בשניהם?

לא מעט אתרים ואפליקציות שונות שמתיימרות להכיר לנו את החצי השני מתחרים על תשומת הלב שלנו. מאפליקציות מיידיות שמבוססות על תמונה ופרטים בסיסיים ועד אתרים שבהם יש מידע מפורט שמאפשר לנו להכיר יותר לעומק את הפרטנר הפוטנציאלי לפני שאנחנו יוזמים שיחה. כדי לעשות סדר ולהחליט איפה אנחנו רוצים להשחית את הזמן שלנו, כדאי לעמוד על ההבדלים ביניהם ולהבין מה אפשר למצוא בכל אחד.

אפליקציות – הדרך המהירה והמיידית

בשנים האחרונות, ככל שהעולם הופך מהיר יותר והמידע זמין יותר, גם לנו יש פחות סבלנות לפרטים ועולם האפליקציות מתאים את עצמו. "אפליקציות הסוויפים" הן בעצם אותן אפליקציות שבהן אפשר לראות התאמות פוטנציאליות על המסך, לאחר רישום פשוט לאפליקציה, ואז לבחור מתוכן באמצעות החלקה (סוויפ) ימינה או שמאלה, בהתאם להעדפה שלנו. באפליקציות האלה המידע על פי רוב הוא בסיסי, בדרך כלל מסונכרן עם המידע שלנו בפייסבוק או ברשת חברתית אחרת, ומוגש לנו בתמצית כאשר עיקר הדגש הוא על הכמות ופחות על האיכות. כלומר, בהתאם לחוק המספרים הגדולים, ככל שניפגש עם יותר פוטנציאלים כך גדל הסיכוי שתהיינה לנו יותר התאמות ומכאן יותר דייטים.

אולם, אליה וקוץ בה – השפע הזה עלול להיות דווקא חיסרון משום שאנחנו יכולים למצוא עצמנו משקיעים המון זמן ואנרגיה בניסיון למצוא לעצמנו דייט אחד ראוי מבין כל האפשרויות, לפעמים ביחס שאינו הולם את מידת ההשקעה. בנוסף, לאחר שימוש באפליקציה למשך זמן מסוים, למעשה המשחק של מציאת פרטנר פוטנציאלי הופך להיות העיקר ולא הדייט שאמור להגיע בסופו. כך עלול להיווצר מצב שבו הדבר החשוב הוא הדייט הבא במקום זה שכבר קבענו, ותשומת הלב שלנו מוסטת מהמטרה שלשמה הגענו בכלל לכאן.

מעבר לכך, אפליקציות סוויפים מאפשרות בדרך כלל ליצור קשר עם מי שנמצא יחסית קרוב אלינו ואינן מראות לנו התאמות פוטנציאליות שיכולות להיות ראויות מאוד, רק משום שהן נמצאות מעט רחוק מאיתנו בזמן נתון. זה מצמצם את האפשרויות הריאליות למציאת דייט וכמובן מבטיח שנמשיך לנסות שוב ושוב גם מחר.

אתרי היכרויות – למי שמחפש ערך מוסף

לעומת האפליקציות, אתרי ההיכרויות מספקים ממשק קצת יותר מורכב ובו, מעבר לתמונות ולפרטים הבסיסיים, יש אפשרות לעיין ביותר מכרטיס אחד בכל פעם, להוסיף מידע גם באופן חופשי וגם על ידי מענה על שאלות שהאתר מציע, לפנות לאחרים באופן שקול יותר וגם לספר על עצמנו בהרחבה. עדיין מדובר על פלטפורמה שבה היוזמה היא עלינו כמובן, אבל לאור המידע המוגש לנו, הבחירה הופכת מעט יותר מושכלת וסיכויי ההתאמה עולים בהתאם.

לא ניתמם – גם אתרי היכרויות רוצים שניכנס אליהם פעם אחר פעם כדי לחפש עוד ועוד התאמות אפשריות, אבל אפשר לומר שכמשתמשים אפשר להרגיש שהם נבנו בצורה יותר ממוקדת מטרה, כאשר המטרה של כולנו בסוף היא כמובן למצוא דייט, ואולי גם מעבר לזה.

למרות שהעולם עובר לשימוש באפליקציות, הממשק של אתרי היכרויות בנוי כך שהוא עדיין זקוק לפלטפורמה של אתר כדי שנוכל להפיק ממנו את המקסימום ולכן נפח הפעילות עדיין גבוה, והם מהווים אופציה בהחלט ראויה למטרת היכרויות.

הדרך השלישית

ומה אם קצת נמאס לנו מאתרים ומאפליקציות שמחייבות אותנו לעבוד יותר קשה כדי להשיג דייט מאשר בדייט עצמו? כן, ברור לנו שכדי למצוא את החצי השני צריך לעבוד, אבל מי אמר שכל העבודה צריכה להיות עלינו?

בדיוק בשבילכם יצרנו את דייט בתשע – אתר היכרויות מסוג שונה, שבו אתם משאירים פרטים, מספרים לנו קצת על עצמכם ועל מי שאתם רוצים לפגוש… וזהו! את הדייט אנחנו מסדרים לכם. האלגוריתם שלנו לא רק מוצא לכם התאמה, אלא אנחנו ממש מסדרים לכם וידאו דייט שמאפשר להיפגש בתקופות שבהן אין אפשרות לצאת מהבית (קורנה, אמר מישהו?) וגם חוסך לכם כסף.

נשמע טוב? גם לנו. מוזמנות ומוזמנים להירשם ולמצוא את כל הפרטים על דייט בתשע בעמוד הזה.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב