איך תדעי שהוא מאוהב בך?

הכרת בחור חדש והוא בדיוק מה שחלמת עליו. אתם יוצאים כבר זמן מה, יש תחושה של חיבור, כיף לכם לבלות יחד ונראה שזה הולך לכיוון טוב. זה הזמן בו הראש מתחיל לעבוד שעות נוספות. את מתחילה להרהר ולשאול את עצמך – האם הוא מעוניין בי באמת? או שמא אני רק דרך כיפית בשבילו להעביר את הזמן. האם הוא רציני בכוונותיו כלפיי? והכי חשוב- האם הוא מאוהב בי? 

הספק יכול להעסיק אותך יום וליל, עד כדי כך שכבר לא תהי נוכחת בזוגיות (וגם בעבודה, בלימודים וכו'…). מתעורר חשש, שכולנו בוודאי חווינו מתישהו. חשש מתחושת הפגיעות והחשיפה כשאנחנו מתחילים לחבב מישהו מעבר לסתם עוד דייט, אך לא בטוחים אם הוא מרגיש כמונו. זה יכול לשגע גם פילים.

איך תדעי שהוא מאוהב בך

איך תדעי שהוא מעוניין בך?

לא לכולן יש את האומץ לדבר בגלוי על הדברים וכמובן שיש חשש שזה יגרום לאפקט לא רצוי ורק ילחיץ או ירחיק את הצד השני. זה בהחלט לא קל להיכנס למחשבותיו של גבר (וגם לא לאלו של אישה) והלוואי והיינו יכולות להיות זבוב על הקיר כשהוא מדבר בטלפון עם החבר הכי טוב שלו. למרבה המזל, יש כמה סימנים שניתן לזהות בהתנהגות שלו שיכולים להצביע על כך שהוא לגמרי נלכד ברשת שלך.

הוא מקדיש לך זמן

אם הבחור מאוהב בך הוא ירצה לבלות איתך והרבה. הוא יזום פעילויות משותפות, יציע לך לצאת אתו לכל מיני מקומות, יזמין אותך לאירועים ויישאר איתך גם לאחר שהם הסתיימו. זה לא אומר בהכרח שהוא יהפוך להיות עלוקה ויתנחל אצלך ימים שלמים בדירה או יקפוץ לבקר אותך בכל יום בעבודה. מה שחשוב פה הוא הרצון להיות יחד, המיקום של זמן האיכות שלכם בסדר העדיפויות שלו ועד כמה הוא מתאמץ כדי לראות אותך.

בנוסף, בזמן שאתם מבלים יחד הוא יהיה לגמרי איתך (או לפחות ישתדל) – בלי פייסבוק, בלי וואטסאפ ושאר הסחות דעת מיותרות. 

זמן הוא נכס חשוב ויקר לכל אדם, במיוחד בעידן בו כולנו כה עסוקים בעבודה עמוסה, לימודים, אימוני כושר, העלאת סטוריז לאינסטגרם וכו'. לכן, אם הוא מקדיש לך הרבה מזמנו ובמיוחד אם זה גם על חשבון דברים אחרים, מדובר בסימן די מובהק לכך שהוא לגמרי בעניין שלך.

הוא מערב אותך בחייו

גברים ידועים בתור מי שפחות מביעים רגשות, פחות מספרים ובעיקר פחות חושפים חולשות וקשיים. זה כמובן תלוי במידה רבה באופי האינדיבידואלי של כל אדם. לכל אחד יש קצב משלו ומידת פתיחות שונה, אבל אם הוא חולק ומשתף איתך דברים, מספר לך על העבר שלו ומתייעץ איתך בנושאים שונים (במיוחד אם מדובר בעניינים אישיים) סביר שהוא מרגיש איתך מספיק נוח, לא מפחד להיכנס איתך לאינטימיות וסומך עלייך כאדם קרוב.

עניין נוסף הוא אם הוא רוצה להכיר לך את החברים והמשפחה שלו. זהו שלב קריטי ומכונן בכל מערכת יחסים רצינית. כל בחורה (ובחור) מתרגשת בפעם הראשונה שהוא מזמין אותה להורים ובצדק, זאת עליית מדרגה לא קטנה בקשר שלכם. אם הוא הציע לך לצאת עם החברים הטובים או הזמין אותך אליו לחג זה בהחלט סימן חיובי. זה אומר שהוא כנראה לא מתבייש בך, אלא אפילו גאה ואולי רוצה קצת להשוויץ. הוא רוצה לשלב אותך יותר בחיים שלו, שתוכלו להתחיל לבלות גם עם עוד אנשים ושתכירי אותו קצת יותר.

הוא רוצה להיות מעורב בחייך

אם הוא מעוניין בך, כנראה שהוא ירצה לדעת עלייך הכול. הוא ירצה להתקרב אלייך ודרך טובה לעשות זאת היא להכיר אותך יותר. זה יכול להתבטא בהבעת עניין אמיתי במה שאת עושה בעבודה, במה את לומדת או בתחביבים שלך. הוא ירצה להכיר את האנשים שחשובים לך, לשמוע על הילדות שלך ועל מה שעשית בצבא, איפה טיילת בעולם, מה את הכי אוהבת לאכול, מה השאיפות שלך בחיים ובקיצור, כל דבר שיעזור לו להבין אותך טוב יותר. 

מעבר לכך, הוא גם יתאמץ לזכור (כל אחד במגבלת יכולותיו) ולשלב באינטראקציה שלכם את הפרטים שהוא כבר יודע. למשל – הוא ישמיע את השיר שלך או יביא לך את הגלידה שאת הכי אוהבת. הוא ינסה לזכור איך את שותה את הקפה שלך ואיך קוראים לאמא שלך. זאת למעשה הדרך שלו להגיד – אני מקשיב למה שאת אומרת, את חשובה לי ואני רוצה לשמח אותך.

האופן שבו הוא מסתכל עלייך

הקלישאה הידועה אומרת ש"העיניים הם החלון לנשמה". לפעמים קלישאות צודקות. לא פשוט לפרש מבטים של אנשים, אך הם בהחלט כלי טוב להבין מה הצד השני מרגיש או חושב. המבט יכול להגיד "את מהפנטת אותי", "את הכי יפה בחדר" או "אני מעריץ אותך" בלי מילים. זה יכול להיות מבט ישיר לעבר העיניים שלך או גם להסתכל עלייך כשאת יוצאת לשירותים, תלוי עד כמה הבחור ביישן ובאיזה שלב אתם נמצאים ביחסים.

לא רק האופן בו הוא מסתכל עלייך אלא גם התדירות ומשך הזמן שבהם הוא בוחר לכוון אלייך את עיניו חשובים. אנשים נוטים להסתכל על דברים שמושכים ומעניינים אותם, כך למשל סלבריטאי או תינוק חמוד במיוחד יקבלו הרבה מבטים כשיעברו ברחוב. המבט שלו אומר הרבה על הרגשות האמיתיים שמתחת, לפעמים הרבה יותר ממעשים – כי הוא אינו מודע אליו. 

הוא מדבר על העתיד

אם הוא מתכנן איתך תוכניות עתידיות, אפילו בטווח של חודשים ספורים, הוא כנראה בונה על קשר עמוק ומשמעותי איתך. למשל אם הוא דיבר על כמה הוא רוצה לנפוש בזנזיבר בקיץ הבא (איתך כמובן) או ניסה להבין מה את אוהבת כי הוא מתכנן מה להביא לך ליום ההולדת. זה לא אומר שהוא בהכרח מניח שאתם יחד לנצח, אבל הוא מקווה וחולם על חוויות איתך. לפעמים אחת מן הפנטזיות נפלטת לו החוצה, כי יש הרבה מהן.

ייתכן שהוא גם שואל אותך לגבי העתיד כדי לוודא אם את מרגישה אותו הדבר לגביו, כך למעשה הוא בודק אם המים חמימים מספיק לפני שהוא יקפוץ לבריכה ויחשוף את רגשותיו – הוא חושש לא פחות ממך.

 

אם נסכם, תקופה ראשונית של דייטינג, במיוחד אם הפרטנר הפוטנציאלי מוצא חן בעינינו ואנו רואים איתו עתיד משותף, מלווה בהרבה דאגות, פחדים ומחשבות טורדניות. פתיחות היא לעיתים משהו שלוקח זמן להגיע אליו בקשר זוגי. בהתחלה אנו יכולים למצוא את עצמנו מתחבטים ומנחשים מה הצד השני חושב ומרגיש, חוששים לעשות צעדים לכיוונו, לחשוף רגשות או להצהיר על הכוונות שלנו. כדי לנסות להבין ולהרגיע את עצמנו אפשר להקשיב לסימנים ולרמזים שהפרטנר נותן לנו, מבלי שהוא שם לב.

אם טרם הכרתם מישהו שתרצו שיתאהב בכם, ואתם עדיין בשלב החיפושים, אתם מוזמנים להירשם ל"דייט בתשע" ולהגדיל את הסיכויים שלכם לפגוש אותו. בכל שלישי וחמישי, בשעה 21:00, תוכלו לעלות לוידאו דייט עם אדם שנתאים לכם על-פי האלגוריתם שלנו. אנו מציעים לכם אופציה להיכרות נוחה ונגישה. בלי לדפדף תמונות, בלי התכתבויות ארוכות ובלי לבזבז זמן או כסף. היישר מן הספה בסלון.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי יעניין אתכם גם
איך למצוא זוגיות בלי להשתגע
איך למצוא זוגיות בלי להשתגע?

המסע לחיפוש זוגיות מצריך הרבה אורך רוח, כוח רצון ושמירה על אופטימיות. למרבה הצער, אין מתכון קסם שיביא לכם את הפרטנר המיוחל. עם זאת, אספנו לכם כמה טיפים טובים שבהחלט יכולים לקדם את העניין ולעזור לכם למצוא זוגיות, מבלי לאבד את השפיות.

קרא עוד »
איך לתחזק זוגיות טובה ובריאה
איך לתחזק זוגיות טובה ובריאה?

לא משנה אם אתם זוג שנמצא יחד שנים או כמה חודשים, אם אתם גרים יחד או מנהלים קשר מרחוק או אם אתם בני 20 או בני 70 – כולם חווים מדי עת קשיים בזוגיות. החדשות הטובות הן שיש דרכים פשוטות להתמודד עימם או לחלופין למנוע אותם מלכתחילה.

קרא עוד »
היכרויות בהתאמה אישית
הכרויות בהתאמה אישית

בכל שלישי וחמישי, בשעה 21:00 בדיוק. בלי משפטי פתיחה מתוחכמים, בלי התכתבויות ממושכות, אתם פוגשים את הפרטנר הפוטנציאלי שלכם כאן ועכשיו, מבלי לזוז מהספה.

קרא עוד »
איך לערוך וידאו דייט מוצלח?

הכנה מוקדמת לקראת הדייט יכולה לשפר את ההרגשה שלכם, לחזק את הביטחון העצמי ולהפוך את החוויה לקלילה יותר ומי יודע, אולי אפילו מהנה. קבלו כמה טיפים שקיבצנו, שיסייעו לכם בדרך לווידאו דייט המושלם.

קרא עוד »
משתפים חברים, מעלים סיכויים

שיתוף של "דייט בתשע" עם חברים מעלה לך את הסיכוי לקבל מאצ' מדויק יותר

כן, ככה האלגוריתם עובד! למה? פשוט כי זה טוב לכולם

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב