איך למצוא את האחת או האחד?

כולנו רוצים זוגיות מושלמת, אבל מה אנחנו צריכים לעשות בשבילה? בשפע האינסופי מסביבנו, כדאי לדעת שאהבה לא צומחת על העצים (וגם לא על האדמה)

"לא טוב היות האדם לבדו" – כולנו מכירים ומשננים את המשפט הזה מגיל צעיר מאוד. כולנו רוצים להיות נאהבים, להרגיש את האנרגיות הללו בוערות בנו ולפתח רגשות חיוביים עזים בגוף שלנו – אהדה, חום, אמפטיה, הערכה, חיבה ועוד ועוד רגשות שיכולות להאפיל על הרגשות השליליים שאף אחד לא אוהב להיות מצוי בהן. בין אם אהבה היא התרופה להכל ובין אם לאו – השפע האינסופי שממנו אנחנו נדרשים לבחור הוא מבלבל ולעתים מתסכל. כל מה שאנחנו צריכים זה רק אחד או אחת, והמשימה הופכת הרבה הרבה יותר קשה ככל שאנחנו מתבגרים וככל שאנחנו מנסים עוד ועוד. מה עושים?

קודם כל לא מתייאשים! בזמן האחרון מתקבלת התחושה שלאנשים נמאס לחפש אחרי החצי השני שלהם והם חיים בבחינת "מה שיהיה יהיה". גישה מעניינת אולם לא בהכרח כזו שתפתור את הקונפליקט עם עצמכם. כשאנשים אומרי ש"נמאס להם" זה לא בהכרח אומר שהם לא רוצים זוגיות או אהבה. זה אומר יותר שהם מחפשים אפשרויות אחרות, מקוריות יותר, חדשניות יותר (או מסורתיות יותר, תלוי מי אתם), כאלה שבעיקר לא יעמידו במרכז את המשחק אלא את האנשים.

האפשרות המסורתית של להיפגש פנים אל פנים, לפעמים עם אינטראקציה מינימלית מוקדמת, יכולה להיות אפשרות לא רעה כדי להחזיר את התקווה, אבל מה עושים במקרה שאי אפשר להיפגש? אפליקציות שונות מציעות לנו כל מיני התאמות שמבוססות על מרחק וגיל ומשאירות לנו לאהוב או לפסול מאצ'ים פוטנציאליים רק בעזרת התמונות. זה בדיוק הפוך מלהעמיד את האנשים במרכז ולכן לפעמים הייאוש אכן מובן. כי למי יש כוח לעוד סשן של "ימינה-שמאלה" על מסך הטלפון בדרך הביתה מהעבודה, רק כדי לקבל מאצ' אחד מתוך 30 ניסיונות ודייט אחד על כל 10 מאצ'ים?

ומה אם מישהו אחר יעשה לכם את העבודה?  

לא, אנחנו לא הולכים לפתוח לכם תיק ברבנות, אבל כן להציע לכם משהו שונה – אתר היכרויות שהוא לא עוד אתר אלא כזה שגם מציע לכם אפשרות ריאלית להיפגש מרחוק בעידן שבו הפגישות מרחוק הולכות ותופסות מקום מרכזי בלוח הזמנים של כולנו, וגם מוריד מכם את ההתעסקות ומסדר לכם פגישה כזו בעצמו. אתם צריכים רק להירשם לאתר (כמו תמיד), להוסיף פרטים על עצמכם (כמו תמיד), פרטים על העדפות בן או בת הזוג המיועדים (כמו תמיד) ו…זהו! מפה אנחנו נדאג למצוא לכם את המאצ' המתאים ביותר על בסיס הנתונים האלה (לא כמו תמיד!). אתם יכולים מצידכם לשפר את הסיכוי שלכם לקבל מאצ' כזה אם תרצו, על ידי לקיחת חלק פעיל בקהילה שלנו – שיתוף, כתיבת פוסט ועוד.

וזו בעצם הבשורה הגדולה ביותר ואולי גם התשובה לשאלה שבכותרת – במציאות של היום אנחנו מדברים בקהילות. יוצרים קהילות שנעים לנו לחיות סביבן ולוקחים חלק פעיל בעיצוב המרחב שלהן. גם בעולם הדייטינג אין סיבה שזה לא יקרה. יוצרים קהילה של אנשים טובים סביב מטרה משותפת (ואיזו מטרה ראויה יותר מלהכיר אנשים טובים?), מעצבים אותה ומביאים לתוכה עוד ועוד אנשים כמוכם, ומתוך המאגר הזה הסיכוי למצוא את זה או זו שיהיו החצי השני שלכם הוא הרבה יותר גדול וריאלי. לא מדובר בירייה באפלה אלא בסיכוי שאתם יוצרים לעצמכם ומגדילים אותו ככל שאתם מעורבים יותר.

בעולם המשתנה של היום, גם הכללים החברתיים משתנים והופכים שיתופיים וקהילתיים יותר. כמובן, כדי למצוא את האחד או האחת לא בהכרח צריך להיות חלק מקהילה (הרי צריך בסוף רק אחד או אחת…), אבל אם יש לכם ביד משהו שמשפר את הסיכוי שלכם וכל מה שהוא דורש מכם זה לספר עליו לאחרים – לא הייתם בודקים? אנחנו כן.

והמקום לבדוק את זה נמצא ממש כאן.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב