איך יודעים אם הדייט היה מוצלח?

מכירים את זה שאתם אחרי דייט ולא בטוחים אם הוא בעניין? אם היא רוצה להיפגש שוב? מה המדד לקביעת דייט "מוצלח" ואיך לעזאזל אפשר לדעת אם הוא או היא מרגישים כמוני? בואו ננסה להבין. 

פגשתם בדייט ראשון אדם שהוא בדיוק הטעם שלכם. השיחה ביניכם זרמה, מצאתם כמה דברים שיש לכם במשותף, נראה שממש נהניתם ואפילו הצחקתם אחד את השני, אבל עדיין – לא ברור לכם מה הצד השני חושב. לא תמיד קל להבין איך דייט ראשון הרגיש לפרטנר שממול, האם הוא ראה את הדברים כמוכם והכי חשוב – האם הוא מעוניין להמשיך את הקשר? אתם יכולים למצוא את עצמכם מריצים בראש את כל השיחה ביניכם וחושבים מה יכול לרמז שהיה לו/ה טוב ואילו מילים או אמירות יתכן והכשילו אתכם. זה יכול לשגע פילים.

דייטים ראשונים הם בהחלט לא עניין פשוט לפירוש, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם בזה. בין אם אתם חדשים בסצנת הדייטים או סתם רוצים לאמת את האינסטינקטים ותחושות הבטן שלכם, הנה כמה סימנים שיעזרו לכם להבין האם הדייט היה מוצלח, גם מבחינת הצד השני.

איך יודעים שהדייט מוצלח

כמה זמן נמשך הדייט?

אחד הסימנים הבולטים והקלים ביותר לפענוח בדייט ראשון הוא משך הזמן שלו – האם הוא נמשך זמן ארוך או קצר מהרגיל. סביר להניח שאף אחד לא ירצה לגרור דייט גרוע או חסר עתיד יותר זמן ממה שמנומס או צפוי לעשות, כך שאם המשכתם לדבר כנראה ששניכם נהניתם. כמובן שזה לא מדע מדויק ויש אנשים שיבחרו להישאר מתוך חוסר נעימות או סתם כדי להעביר את הזמן, אבל אם היה טעם של עוד ונראה ששני הצדדים לא רצו לסיים את הפגישה, זה בהחלט יכול לרמז שהכיוון טוב.

מן הצד השני, אם הדייט היה קצר מהרגיל, הצד השני הרגיש לכם לחוץ והכריז באמצע הפגישה שהוא צריך לסיים בתואנה זו או אחרת, יכול מאוד להיות שזה פשוט לא "זה". אל תיקחו את זה כתורה מסיני, יכול להיות שנפגשתם עם אדם עסוק במיוחד או שתפסתם אותו בזמן פחות טוב. יתכן גם שהוא נלחץ מסיטואציות כאלה וזה בכלל לא קשור אליכם. 

ב"דייט בתשע" אתם יכולים לעלות לווידאו דייט מהספה בסלון. בלי להמתין שתסיימו שניכם את הבירה ובלי לחכות למלצר שיביא לשולחן את החשבון. אתם יכולים לסיים את הדייט בכל עת, באופן פשוט על-ידי סגירת השיחה. כך, שני הצדדים לא מחויבים להישאר מעבר למה שמרגיש להם נכון ותוכלו לקבל אומדן טוב לגבי עד כמה אינטראקציה ביניכם מוצלחת בעיני הצד השני.

שניכם השתתפתם בשיחה בצורה שווה

רובנו, אם לא כולנו, מכירים סוג כזה של דייט, בו האדם השני מדבר ומדבר ללא הרף על עצמו, עד שכמעט לא ניתן להשחיל מילה באמצע. זה בדרך כלל בא יחד עם כך שהוא לא מתעניין או שואל אתכם שום דבר על עצמכם. מעבר לכך שזה לא כיף, ככל הנראה דייט כזה לא ייחשב כמוצלח. דייט מוצלח הוא כזה בו שניכם דיברתם באופן די שווה ונראה שהתעניינתם אחד בשני בצורה הדדית. תקשורת זורמת היא כזו שלשני הצדדים יש מקום ושפה משותפת, והם מרגישים נוח להתבטא ולשתף. 

חשוב לציין שלא כדאי למהר להסיק מסקנות, כי יש יוצאי דופן בעניין הזה. למשל אנשים ביישנים מאוד או כאלה שלוקח להם זמן להיפתח בפני אדם חדש וזר. בנוסף, יש אנשים שמתנהגים בצורות שונות ומשונות כתוצאה מלחץ. הם יכולים לברבר על עצמם במשך שעות, אבל רק כי ממש מצאתם חן בעיניהם והם רוצים להרשים אתכם. 

גיליתם מכנה משותף – וגם שונה

אנשים רבים נוהגים לחשוב שהתאמה זוגית חייבת להיות כזאת בה שני בני הזוג חולקים את אותן השקפות, אורחות חיים ותחומי עניין. על הנייר, אתם אולי נראים לא מתאימים – הוא אדם של כלבים ואת אוהבת רק חתולים, היא עובדת בעבודה משרדית מסודרת ואתה נווד דיגיטלי, הוא מצביע למפלגת ימין קיצונית ואת דוגלת ב…הבנתם את הקטע. 

אולי תופתעו לגלות, אבל עם כל זאת ואפילו בגלל זאת, ייתכן שיש כאן סימן חיובי להמשך. זה מאוד נחמד ומרגש להבין שאתם אוהבים את אותם דברים וחולמים את אותם חלומות כבר בדייט הראשון, אבל אם לא, זה בהחלט לא דיל ברייקר. אם במהלך הפגישה מצאתם הרבה על מה לדבר למרות השוני ביניכם, שיתפתם את דעותיכם המנוגדות והקשבתם כל אחד לאג'נדה של האחר- יש סיכוי טוב להמשך חיובי ואפילו מעניין יותר.

שפת הגוף

קשר עין ישיר הוא לא רק מנומס ונכון בתקשורת בין אישית, הוא גם סימן מובהק לדייט ראשון שזורם בצורה טובה. אם הפרטנר שממול הקפיד להסתכל עליכם, יותר מאשר לכיוונים אחרים, זה יכול לרמז על תחושות של קרבה ונינוחות. הסימן הזה אולי קצת פחות תקף באנשים ביישנים מאוד ולפעמים ב"דייט בתשע", בווידאו דייט, כשהעיניים לא מכוונות לעינית המצלמה, אלא למסך. 

רמז נוסף מתחום שפת הגוף, בו אולי פחות קל להבחין, הוא חיקוי הדדי של התנועות או התנוחות של שני הצדדים. במילים פשוטות יותר – האם נראה שלרגעים הייתם כמו תמונת מראה אחד של השני? חיקוי שפת הגוף הוא משהו שאנחנו עושים לא במודע, כשאנחנו מחבבים את האדם שמולנו או נמשכים אליו. למשל אם לגמת שלוק מהבירה שלך והיא עשתה את אותו הדבר שנייה אחרי או שחייכת והוא אוטומטית חייך חיוך חטוף בעקבות כך, זה יכול להצביע על ניצוץ ביניכם.

דיבור על המשך

דיבור על תוכניות ברורות להמשך במהלך הדייט הוא סימן ברור ומובהק שהצד השני רוצה להמשיך בקשר. אם בתום הדייט דיברתם על הדברים בצורה פתוחה וקבעתם זמן לדבר – מה טוב. אבל חשוב לזכור שלא תמיד יש לאחד מהצדדים אומץ לעשות זאת. שימו לב ל"דיבורים באוויר" של הצד השני במהלך השיחה, שמרמזים על רצונותיו לעתיד משותף. זה יכול להיות הצעה חטופה ללכת יחד למקום מגניב שנפתח בעיר, להצטרף אליכם לטיול שתכננתם או גם דברים מרומזים ועדינים יותר כמו הבטחה לשלוח לך משהו או לברר דבר מה ולחזור עם תשובה מאוחר יותר. 

אם נפגשתם בווידאו דייט ב"דייט בתשע", החלפת פרטים מזהים ביניכם, כמו חשבונות ברשתות חברתיות או מספרי טלפון, היא בהחלט סימן חיובי ומבטיח לכך שהאדם שממול רוצה להמשיך לדבר איתכם. עם זאת, אם לא העברתם ביניכם אמצעי קשר, זה לא תמיד אומר שמדובר בסוף הדרך. ייתכן ששכחתם לעשות זאת מרוב שהייתם בעננים, שהשיחה התנתקה באמצע או שאולי שניכם לא הייתם בטוחים מה הצד השני חושב לגבי המשך ולא היה לכם את האומץ לנקוט יוזמה בכיוון. 

 

ב"דייט בתשע" לא ניתן לכם לפספס סיכוי להתאמה טובה. לצורך כך, יצרנו בשבילכם דף להעברת פרטי קשר אחרי וידאו דייט. כך, תוכלו ליצור קשר עם הפרטנר שחיבבתם, גם אם לא החלפתם פרטים במהלך הפגישה. כל שתצטרכו לעשות הוא למלא טופס קצרצר. אנחנו נדאג לשלוח למאצ' שלכם מייל שאומר שאתם מעוניינים ליצור עימו קשר, בליווי המייל עימו נרשמתם לאתר.

בכל יום שלישי וחמישי יש סבבי דייטים שממש לא כדאי לפספס!

מוזמנות ומוזמנים להירשם כבר עכשיו!

דייט בתשע - לוגו
עדיין לא נרשמתם לדייט בתשע? יש סבב דייטים בכל יום שלישי וחמישי, אל תפספסו!
אהבתם את מה שקראתם? שתפו בקליק עכשיו
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי יעניין אתכם גם
היא מתחילה איתי
איך לדעת אם היא מתחילה איתי?

באינטראקציות שבינו לבינה פעמים רבות תוכל להיתקל בסיטואציה בה תשאל את עצמך- האם היא בקטע שלי? האם היא מנסה לפלרטט איתי? אם נקלעת למצב שכזה אתה בטח כבר יודע- זה יכול לשגע פילים.

קרא עוד »
קשר לא רציני לרציני
איך להפוך קשר לא רציני לרציני

מה קורה אם העניינים ביניכם מתחממים מעבר למה שציפיתם ואתם מוצאים את עצמכם מפנטזים על יותר ממה שקיים? אין ספק שמדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה. אך עם אסטרטגיה נכונה וקצת מאמץ, ייתכן ותצליחו לגרום ל"ידידים פלוס" שלכם להישאר לארוחת בוקר, ואולי גם להרבה יותר…

קרא עוד »
דייט שני
דייט שני מוצלח: כך תעשו את זה

עוד שהדייט הראשון מבסס היכרות ראשונית ונותן לכם הצצה חטופה למי האדם שעומד מולכם, הדייט השני ייתן לכם הרגשה אמיתית ונכונה יותר לגבי האינטראקציה ביניכם ולהיכן הדברים יתגלגלו מכאן והלאה. לכן הוא לא פחות חשוב. ואחרי ששכנענו אתכם לא להמעיט בחשיבותו של הדייט השני, הנה מדריך קצר שיעזור לכם לצלוח אותו בשלום ובדרך שתוביל לדייט שלישי ובתקווה לעוד הרבה אחריו…

קרא עוד »

התנתקת בהצלחה מחשבונך

מקווים לראות אותך כאן שוב בקרוב